Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кризата

Go down 
+6
Midnight sun
Nels
anette
Lilly.
missjohnnysmoker
Lunatic
10 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Кризата   Кризата EmptyСря Яну 07, 2009 7:52 pm

Окей, мисля, че има какво да се каже по въпроса.
Вече усещате ли някаква промяна при вас?
Ето това е един добър материал, който може да ви помогне да се усведомите, ако все още не сте чули/ разбрали за какво става дума

Аз съм шокирана.
Струва ми се нереално, че това се случва. o_O
Въпреки че (за сега) тук не се усеща кой знае каква промяна, ми е много странно. :О
В училище зъзнахме само в понеделник, иначе бива. Но класната ни подшушна, че било въпрос на време да излезем във ваканция.
Не, благодаря, имам оценки да оправям. х)
И вкъщи
никога не сме имали парно. В момента в квартирата се отопляваме на ток с онези симпатични "духчета".
И най-сериозното нещо, което се е случило до сега е че гръмнаха всички бушони.

Но нещо съм се наплашила много яко, оО.
Режим на тока?
Все едно сме 19в?

Та
ако имате да споделите нещо, давайте тук.
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyСря Яну 07, 2009 8:09 pm

Ще им еба майката на тъпите украйнци, ако ни пуснат във ваканция. Тъкмо ми стана кеф да ходя на училище и почнах да си оправям успеха, точно за края на срока. :/
А сутринта се събудих вкоченена от студ... иначе се топлим с печките във всяка стая. Добре, че сме на бойлер, защото скоро и за топла вода ще го задухаме. А най-приятно е, че заводите не могат да работят без газ - скоро очаквайте и хляб да няма... Suspect
Адски ме е яд, че България го задухва по сякъв начин заради Украйна, а сме тотално зависими.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyСря Яну 07, 2009 9:41 pm

Като в каменната ера,пф.
И ние сме на бойлера ама повече нощи спират и водата.Човек не може да си пусне бойлера след 10 на по-ниска тарифа и да се изкъпе D:
И на печки сме,да.Но у нас пак си е студено.Сигурно заради гигантския орех точно пред блока,който не допуска нито лъч да влезе в хола. Very Happy Ама не е чак толкова студено.В даскало е 10 градуса.Дойдоха,оставиха един термометър,след 5 мин.го взеха и т'ва беше.А аз даже не знам дали искам ваканция.Имам оценки за оправяне,но чесно казано не ми се стои цял месец с ръкавици и яке както днес.И не,не сме отваряли прозорците,макар че един кретен от съседния клас отвори всички прозорци в коридора,директорът го видя и му каза веднага да извика родителите си. xD
Таа поне в този случай вината не е българските политици.Макар,че при другите страни,които останаха ощетене далеч не е толкова зле и не са толкова зависими от Русия.И до колкото разбрах поне в близките 3-4 дни Русия и Украйна няма да се разберат,соу.. (:
А пък ако ни тръснат и режим на тока идилията ще е пълна.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyСря Яну 07, 2009 10:05 pm

Не може да се каже, че правителството не е виновно за нищо. Не е нормално газ да се внася само от Русия. Въобще не е нормално. Ако бяха помислили за това по-рано сега нямаше да сме до такава степен зависими от спирането на газа.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyСря Яну 07, 2009 10:26 pm

Е те мислят за нещо само след като вече са изправени пред свършен факт.
Понакога и тогава не мислят,де.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyСря Яну 07, 2009 10:29 pm

страх ме е и не мога да кажа нищо повече. страх ме е не защото ще спрат тока или газта, а защото следват криза след криза и това ме плаши, а дори не знам защо.
честно казано, не ме интересува дали ще излезем във ваканция или не, просто се надявам проблемът да се оправи по-бързо, за да не се стига до режим на тока(макар че ще ми е много интересно да разбера какво е да живееш с режим на тока). и се радвам, че поне веднъж вината не е в нашето правителство.
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyСря Яну 07, 2009 10:30 pm

Аз пък мисля, че това е нещо, което Русия прави само защото може. Отчасти, щото и украинците са кучета... познавам ги аз добре. Пазарят се като ....
nvm
нещата трябва да се оправят скоро, щото и украинец ще се светне, че не е нормално.

кофти, че залежите ни на газ са меко казано жалки
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyЧет Яну 08, 2009 10:31 am

о.о
Днес в училище умрях от студ, честно.
Беше студено едва ли не колкото навън.Болна съм, демит..
Вкъщи имаме печка на дърва.
Ама..режим на тока
егати и прецаканите..
Пръстите ме болят.
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyЧет Яну 08, 2009 2:40 pm

не е виновна Русия. не е виновна и Украйна. точно ние никога няма да разберем какво в действителност се случва, колкото и теории да изразяват медиите и колкото и лъжи да изприказват политиците, така че не ги слушайте :]
баща ми работи в Булгаргаз, така че това е мнооого близо до мен, а и той е по - наясно с нещата от БТВ сиг x)
имайте предвид, че започнаха да го викат в 4 часа сутринта на работа и аз не знам за какво, но точно това ме накара да осъзная колко сериозно е положението.
дървена ваканция не искам, защото тъкмо започнах да оправям оценките, а няколко свободни дена ще ми убият ентусиазма за учене.
и искам хляб, обичам хляб xP
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyЧет Яну 08, 2009 5:26 pm

Наде, не вярвам на всяка дума от пресата, но не виждам от къде другаде идва проблемът. Газта идва от Русия и минава през Украйна, не виждам кой друг може да е виновен. Suspect
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyЧет Яну 08, 2009 9:31 pm

да де, аз имах предвид, че не се знае коя от двете е ;D
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyЧет Яну 08, 2009 10:00 pm

xD
Главния въпрос в момента е кой ни е спрял на нас кранчето. И вече прочетох няколко статии и във всички пише различно, хах.
Върнете се в началото Go down
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyСъб Яну 10, 2009 12:49 pm

Лошото е, че ние страдаме от това, че Русия и Украйна имат различни интереси. А ние сме напълно зависими и от двете, тъй като просто нямаме достатъчно ресурси и се налага да внасяме.
Надявам се нещата да се изяснят по-скоро. =/ Нали се водят преговори...

Вкъщи има парно, доста по-слабо от преди, но поне е топло. А в училище преди 2 дни беше пусната заповед, че който отвори прозорец в класната стая, ще бъде преместен в самостоятелна форма на обучение. Very Happy Сега просто не проветряваме. ;д
Върнете се в началото Go down
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата EmptyСъб Яну 17, 2009 5:51 pm

Просто в БГ всичко винаги става пред свършен факт. Има и други държави, които си прекарват газ през Украйна, но като са чули за проблема са започнали да внасят от другаде. Но защо някой трябва да мисли за това в БГ, нали в резиденцията е топло и има топла вода, така че, на кой му пука..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кризата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кризата   Кризата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кризата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: