Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 lunatic

Go down 
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: lunatic   lunatic EmptyНед Яну 04, 2009 3:08 am



*


Здраволуствайте, скъпи дами и господа.
Аз съм Мими, даже Миш мога да бъда, ако пожелаете.
Не, това не е личната ми тема, не съм се объркала.
Понякога просто искам да говоря на някого, а като Додо я няма в скайп, става неприятно и се чудя на кого да започна да се обяснявам.
И стигнах до решението, че тук мога да се изповядвам.

Всъщност за днес нямам какво да философствам.
Просто трябваше да се подсигуря, ако в скоро време пак ме настигнат някакви възвишени мисли, хах.

Всъщност, в момента главата ми се въртят доста неща.
Училище. Ъгх. Ваканцията ми се стори прекалено кратка.
Не можах да изгледам и половината филми, които искам да гледам, за четенето на книги да не говорим. Дори още не съм започнала Пътеводителя, срам и позор.
И все пак нещо отвътре ме човърка, защото искам да започне. Не заради разните му уроци, а заради хората в него. <3
Имам толкова неща да кажа на толкова много хора. Като че ли главата ми малко се пречисти.
    Ти си моята Лунатка,
    мойта лунна патка. ^_^
    Исках да си там,
    в Жужовия хан,
    да пием кола
    и да си бършем...сопола Very Happy,
    да пием ром
    и да ни хване някъв Спароуски синдром,
    да пием мента
    и да проникне чак до наш'та дентаVery Happy,
    да пием водка,
    (благодарение на която Мацката стана много кротка),
    да пием чай с мед
    и водка с лед
    и всъщност нищо да не пием,
    но от смях да се разбием.
    Very Happy

Толкова е мило това, обичам Нинсе затова, че ми го написа. Всъщност обичам толкова много хора, а някои дори не го знаят.

Помня как в осми клас на доста често ме питаха как може да съм толкова усмихната, лъчезарна, ляля. И сега ми просветна, че откакто съм девети клас се усмихвам по-малко. И се смея по-малко. И ми стана мъчно.
Някак си преди ходех ухилена до уши, просто като навик ми беше. Не много точно казано, но беше нещо такова. А сега.. всички и всичко те притискат, стигнах до извода, че нямам време за усмивки. Всъщност за нищо нямам време. Което е невероятно тъжно.
Вероятно просто съм се пуснала по течението и не мога да намеря нищо, за което да се хвана.
Жалко е.
И все пак винаги има изход. Ще се оправя.
Много яко съм го закъсала този срок, но ще се оправя.
Всичко ще оправя.

Майка ми ми няма доверие. И колкото и да съм оптимистично настроена, струва ми се на 17 няма да ида до София. Нереално ми изглежда едва ли не.
Но много ми се иска да ида. Все пак това ще бъде една гигантска форумна среща, която не искам да пропускам.
Пък и от много време не съм пътува на по-голямо разстояние от Стара Загора - Гурково. А аз обичам да пътувам.
Ако успея да ида, ще се видя с Додо. Което от своя страна е една огромна стимулация да направя всичко възможно да омилостивя скъпата ми майчица, хах.

И в момента никак не ми се спи, чудно защо. Но баба ми напира. Понякога е малко досадна, но я обичам много.

Весело е да си мен. ^_^
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyНед Яну 04, 2009 7:37 pm

Обикновено зарязвам дневниците си много бързо. Или просто ги забравям или не намирам какво да напиша. Вероятно и с този така ще стане, но за сега още държа фронта.
Изгледър от прозореца ми е като от приказка.
Но някакси не от тези сладките детски приказки. По-страшна ми изглежда.
Вместо с малки спретнати къщурки затрупани от сняг, съм заобиколена от мръсно бели блокове с разкашкан сняг около тях. Тъжно е. Винаги съм обичала зимата, но това си е плашещо.
Когато пътувах преди малко беше прекрасно. В колата звучеше някаква симпатична музика, мисля че бяха ABBA. И всичко беше толкова бяло. Чак неестествено, но все пак красиво.
И утре съм невероятно мъртва. Ъгх.
И все пак трябва да се постарая да напиша поне още няколко упражнения, наистина, много ми се ходи в София.

Като никой път в момента не съм на оптимистична вълна, но трябва да се стегна.

    Понякога ми се струва, че вървя сред море от размазани лица и сенки.
    Не разбирам какво правя.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyВто Яну 27, 2009 10:23 pm

    един прекрасен ден, ден обикновен.


Ах, днес беше един от най-прекрасните дни, които изобщо може да съществуват. Ден, който няма да забравя.
Една простичка вечер, изпълнена с толкова много емоции, с толкова много усмивки, с толкова много хора, които обичам.

and? what?
На училище беше чудно. Коцето беше дошъл да ни навести, няма лошо, повечето учители го разпитваха как е във Франция, така че просто си стояхме послушно (хмм xD) на чиновете.. ^^
И с фрънджовете ядохме мекици. С пудра захар. Ох, не мога да опиша да какво е да ядеш мазни хубави мекички in the cold light of morning с прекрасни хора. Ид махаш пудрата захар от носа на човека до себе си. Ax ^^
След училище бързичко вкъщи. Но почти веднага излязох.
Причакахме се с Камз и, ох, как се разподскачах като си купих Бравото и видях, че ще има плакати на Хийт и Алис, ах. <3
Но това е нещо незначително. Чакахме малко на спирката, като междувременно със Сис махахме на симпатичните батковци, които бяха вътре. И те ни гледаха умно, премигваха на парцали и се усмихваха. Но това пак е незначително.
И отидохме в молеца, after all.
Всъщност дори не мисля, че мога да опиша достатъчно добре.
Натрупахме значително много калории, минавайки покрай Макдоналдс.
Ходихме да търсим подаръци на Амбър и даскалицата по история, но междувременно се срещнахме с Жу и се отплеснахме. <3
Аз, Бучо & Жу се натъпкахме в една съблекалня, пробвахме едни и също рокли, смяхме се, кълчихме се. Иииии.. да, споменах ли, че с Жу имаме нови рокли. xD
И след това заедно с цялата компания гледахме Twilight. Като няколко реда зад нас стоеше един истиснки Едуард. Че да не й по-хубав. Животът е насправедлив! xD
And so, това ми беше за трети път, гледането на филма имам предвид. Но този път като че ли направо ми хареса. И мисля че това беше заради целия ред хора до мен.
Все пак само с Камз можеш да казваш репликите от целия филм с актьорите(че и преди тях.)
И все пак само и единствено можеш да кажеш едно и също нещо с Бучо, без да сте се анговаряли предварително.
Ох, ох, ох, главата ми е някак.. зашеметена? sort of.
*и филма ще му дръпна един хубав анализ*
иии след това с Жу ядохме малинови пайчета. и бяхме на терасата на моля. и танцувахме. и тя се опитваше да ме учи на валс, но аз само я настъпвах.
оо, и Сис - как си хапахме вратовете.. и си ръмжахме! <3 xD
И просто не мога да опиша колко прекрасно се чувствам. Колко съм щастлива. Просто си седя и се усмихвам. Скоро не съм била .. така. :]
И може би само някои ще разберат това, което пиша.

обичам.
    един прекрасен ден, ден обикновен.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyПон Окт 19, 2009 7:49 pm

Lunatic написа:
Обикновено зарязвам дневниците си много бързо. Или просто ги забравям или не намирам какво да напиша. Вероятно и с този така ще стане, но за сега още държа фронта.
(:
И ето ме пак.
'Няма нищо по-хубаво от лошото време.'
Действително мисля, че съм най-продуктивна творчески когато вали, когато е студено, когато има бури. Зимата, есента носят повече емоции. Поне за мен.
И не искам повече това меко лигаво време, искам истинска зима с голям студ и много сняг. Ама ще има да чакам.
Днес бях в много приятно непукистко настроение цяла сутрин, никак не ми пукаше, че ще изпитва по математика, а аз нищо не разбирам. Весело беше.
Но

Lunatic написа:
Аз съм шибан, шибан мазохист. Very Happy
Много вярно.
Не мога да разбера защо правя едни и същи неща, за които знам, че после ще съжалявам много, но въпреки това ги правя, под ягодите. Жалка съм, и се мразя за това. И вместо да се стегна, слушам особено неподходящи за мен песни и се оплаквам. Stupid me?

И не знам защо изобщо пиша, глупаво е всичко това. Искам си прекрасното непукистко настроение.
    And I don't wanna hear the sound of losing what I never found.
https://www.youtube.com/watch?v=oqJG9aODv4Q
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyПон Дек 21, 2009 7:36 pm

    the weakest, the cheapest

удивителен е фактът, че някакви си там хора, буквално с една дума могат да ми сринат не само настроението, ами.. всичко. |:
and i was trying to be nice, oh, yeah.
ама защо ли изобщо?
то става все по-зле
и започва да не ми пука
или?

и сега какво?
война или мир?
да си трая ли или 'нека да е бунт'?
да бъдеш или да не бъдеш?
тва е шибания въпрос |:

    call it hate, call it love, i call it art.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyПон Дек 21, 2009 10:36 pm

пхахахахаха.
бахти иронията. не, не, не мога, иде ми да се смея с глас.
с един замах и всичко просто си отиде на..
о, и сега кой ще натрива носове? кой? КОЙ?
rawr.
не мога

[9:54:20 PM] *Enterprise* says: животът е ирония

hell, yeah.

---
ооо, да, да, да, 'ще говорим'.
да.
пхах.
голямо съм мекотело.
от днес за*бавам всичко.
официално.
end of story.

    shout when you wanna get off the ride
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyПон Фев 01, 2010 2:44 am

абе така като си гледам предишните постове, винаги пиша, когато става нещо голямо. някви велииики емоции, които ако не изкарам някъде, в случая - тук, избухвам.
    избух. добре съм сега, не знам защо пиша тук,

но предполагам, че леко ти се изчерпват възможностите, когато два през нощта минава, студено е, а не ти се спи. хах, забавно е. а след около 5 часа съм на училище. хах, още по-забавно!

преди малко както си пишех домашната по английски *oh yeah*
в текста, който имах да чета, попаднах на едно изречение, което особено много ми допадна -
'happiness is not a goal but an emotional response to things that happen'
толкова простичко, толкова вярно.
а от седмици съм в някакви отвратителни настроения, et voila тази вечер малко Приятели, преди няколко - малко текила, и готово. и утре ми се иска да е така. в ушите ми звучи весела музика и ми е толкова хубаво, наистина, и утре искам да е така.

цяла вечер гледах Приятели. и въпреки че намирам черния хумор на Декстър, примерно, за по-.. забавляващ.. абе усмихват ме. Приятелите. много дори, а си мислех, че такива неща не ми действат. интересно.

текилата е много хубаво нещо, ама това вероятно повечето го знаете вече, само дето аз скоро го открих. и също така е хубаво нещо да имаш приятел, на когото да се обадиш и да си излееш душицата, след като си опитал от първото хубаво нещо. или да пишеш в скайп на едно злато, което е толкова далеч, а ти се иска да е до теб и да му наводниш дрехите.


ех, този форум доста се разшири, само трия редовете, пиша на ново и нищо не става. трябва да си направя таен блог. или просто тетрадка, хах. мм, имам проблеми аз с изразяване на емоции, gotta work on that.
почти два месеца от така наречените сладки 16. бивам. и сега не знам защо през ума ми минава репликата на Уотсън 'I am psychologically disturbed' xD
като че ли съм по-обърканa от обикновено. замотана, омотана, завъртяна. и сега пък ми идват реплики от fight club, ама не, няма да говоря, xD

абе много се дразня. от два месеца не мога да си намеря Екран никъде о.О
леличките и бабките от бутките около вкъщи.. вече като мина покрай тях, получават тикове xD
мрън. искам си Екран-а. искам си и фотоапарата вече, непоносима е тази работа, ама пак добре, до две седмици my precious will be back.

хмм, интересен пост става. доста несвързан за вас вероятно, ама
who cares. защо ли пиша изобщо тук, нямам си друга работа. anyway,
дано утре будилникът да успее да ме събуди, че лошо ми се пише.
ей това е единственото лошо на първа смяна - все остава много малко за спане, което води до много трудно ставане сутрин.
за това пък има повече време за филми. цял следобед. и не само де, но.. (:
и така и така отворих дума за филми, преди няколко вечери гледах new york, i love you.. който някак ме сръчка в ребрата и ме накара да си припомня защо толкова много обичам филмовото изкуството. мило ми стана някак, много мило.

    − Because tonight I want things to change.


good night and good luck :}
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyПон Фев 01, 2010 11:14 pm

прекрасен ден.
цял януари в училище беше някакъв ужас, не си подавах носа от стаята дори, а днес, днес беше прекрасно. от толкова много време не ми е било толкова хубаво в училище.
толкова много се смяхме през всички часове. така де, някакви стахотни шеги се 'изпускаха', вероятно цял януари е било така, просто не съм забелязала.
и между другото волейболът ряпа да яде, няма нищо по-яко да скачаш на въже и след това едва да успяваш да си поемеш дъх до третия етаж.
ех, мразя ги тези стълби, ама.. ^^
и Жу ме зарибява с Owl City, и сега слушам Fireflies, Vanilla Twilight. толкова е свежо. имам чувството, че току що съм се събудила и съм насред поляни, роса, mornign sun, ах (:
и гледах skins, стана ми дори още по-хубаво ^_^
а днес по френски осъзнах колко много ми се ходи във Франция отново.. и ми се догледа нещо френско. un long dimanche de fiançailles. цветовете някак ми бяха неприятни, прекалено топли, прекалено студени, но хубав филм. ако не за друго, то поне, че е френски, този език така да гали ушите, просто не е истина. о, френският театър. ще има. знам си аз, не ставам за тази работа, но много ми се иска. НО няма. end of story.
о, и баща ми ми е купил статив, толкова съм щастлива. най-накрая!
няма вече да тормозя моят мил фотоапарат като го закачам по цветарници н стъф. само да се върне. (:
като че ли нямам да пиша за нещо още,
просто исках да кажа някъде, че ми е хубаво (:

    I'd like to make myself believe.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyПон Мар 01, 2010 9:06 pm

fuck. i mean, seriously fuck.
    *агхгрхагхргхгахгцхгхгщгргцгхргхцрнечленоразделнизвуци*
защо
защо
защо
fuck it
yeah
i mean
hell fuck it!
целият клас се изнася на някъде,
а още сме 10ти for crying out loud!
другата година ще сме 20 човека в клас, дъъ
и толкова ще ми липсват. всички. ама Жу най-много. oh, boy, i just can't imagine it.
fuckfuckfuck.
ама и много се радвам за тях. ще видят толкова много неща, толкова много ще научат, ще бъде супер-гига-тера-мега-яко,ама..
току виж останат всеки някъде си и след това?
не че няма да е така след 2 години, ама.. 2 години!
днес ми беше много скапано в училище. едно такова никакво. и хилядата мартеници по ръцете ми ме дразнеха невъобразимо много, ама, дъъ, утре ще сте вясна с точно 5 special ones.
само по физкултура малко се размърдах, от девети клас не бях играла федербал, но имах доста приятна песен за фон, студ.. и се поразтичах.

от сега започвам.
huh.
fuck it.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyПон Мар 22, 2010 7:41 pm

ох, ами пък, чакам да ми се изтеглят филмите и да си продължа маратона с Джеймс Съвършений Франко, ама да, чакам, и си нямам друга работа, и слагам излишно много запетаи.
от три седмици не съм се прибирала в родната къщурка, сериозно ми става мъчно, ама още две и ще има почивка. ама какво да направя, че все някакви гости, все накви рождени дни, все някакви партита? о.о
ама пък е яко така. текила фтв! отново казвам :Р
anyway,
пролетта идва о.О
в смисъл.. тук е. вече. о.О
и така не бях излизала посред бял ден от доста време и днес преди даскало като вървях беше некъф ужас, некъф ат.
в смисъл.. СТРАШНО много хора. като мравки. невероятно много.
и сериозно направо страх ме хвана. от всичкото това мърдане, говор, лице, миризми, ЖИВОТ. свят ми се зави.
толкова да си бях свикнала с прекрасната зима, когато всичко е спокойно и тхио и бяло и студено и прекрасно. и обичам?
май не искам лятото да идва.
от една страна заради всичките му горещини, ала бала. ама пък.. море? само това като че ли ме кара да изстрайвам този така потен сезон.
doh, отнесох се нещо, за сезони говоря for christ's sake o.O
с класа ми се случват някакви ужасни неща, след онзи шибан час по английски вече няма да е същото, видя се вече. и всъщност всичко е толкова глупаво, ЧИСТ ИНАТ и от двете страни
and once again i'm like .. Switzerland o.O
шибана работа и все 'важните' лица не могат да се засекат и много весело как в скайп можем да се намиламе като говеда, а иначе една дума не си казваме в лицето. смешно е/са чак.
филмът ми се изтегли.
и нека водопадът от лиги да започне СЕГА!^^

p.s. поздрав за всички дами, номномном^^
поздрав 2

чао. [:


Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyЧет Юни 17, 2010 12:41 am

ОСЛЕПЯХ ОТ МНОГО ДУМИ,
ОГЛУШАХ ОТ ТЪМНИНА.

психясвам, булки.
толкова ужасни седмици, всеки ден някой злобен даскал, умрял от жега иска да те нагъзи по нещо
и обикновено успява с някои екземпляри,
но аз още държа фронта уж
ама по математика ще е смъъъъъъъъъъъъъъъъъъъърт.

дяволите са набожни и въртят на пръст душиии.

в Холандия беше зверско, май не съм казвала.
беше.. абе, какво да обяснявам, това е ХОЛАНДИЯ, няма нужда от описания. : D
freaking unforgettable. epic. yeah. спирам.

Страхове с игли забождам
и солта с лъжица ям


oh, for fuck's sake
искам
nasekomix
>.<

мойто тяло ми е тясно, ще се сгъна в топчица

ООООООООООООМГ
в момента
заваля
някъв адски дъжд
искам навъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъън
gosh.






инжектирай,
инжектирай, инжектирай,
ИНЖЕКТИРАЙ
ме с
ЛЮБОВ.
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyЧет Сеп 23, 2010 10:09 pm

боже, колко ми е .. див, йеа, последния пост.
прекрасни работи ми се случват последно време.
като изключим параноичните гадове, които имам за родители и това го казвам с капчица любов
имах страхотно лято. със сигурност най-прекрасното ми лято до сега с такъв епичен завършък и с такаво епично начало на 'есента'
но мисълта ми е

happiness hit her like a train on a track
    like a bullet in the head


i mean,
certainly feels like it
:}
Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyВто Сеп 28, 2010 10:51 pm

днес преминах от inner bliss
    до inner shit


баси чувството просто.

Върнете се в началото Go down
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic EmptyПон Окт 18, 2010 8:44 am

пих чай, който чисто и просто вонеше на Коледа и ваканция
вън вали
вали
вали най-прекрасния дъжд
и прозорците са запотени и има милион капки
и слушам стари песни,
които например съм слушала последно миналата година по това време
ии
сега
.. е различно. пак съм различна. всяка година.
обичам го това време. есента, дъжда,
а когато дойде снегът и истинския студ.. it's my time of the year, bitches. my.
да и сега просто си търся извинения да не си пиша по английски
ама
бали го както се казва,
просто ми е хубаво.
(:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





lunatic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: lunatic   lunatic Empty

Върнете се в началото Go down
 
lunatic
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит рожден ден, Миш (Lunatic)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Personal Creations :: Дневници-
Идете на: