Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Равносметка

Go down 
+4
|Sun's.smile|
flood 4ever
Lunatic
Lilly.
8 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Равносметка   Равносметка EmptyСря Дек 31, 2008 5:40 pm

Май вече е лееееко късно,но чак сега разбрах,че темата е изчезнала. xD
Мхм.
Каква беше за вас изминалата година?Донесе ли ви повече щастие,любов и успех от предишната или напротив?С какво ще я запомните и бихте ли 'изтрили' нещо от нея?Какво очаквате от новата 2009?
И такива работи. :]
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка EmptyЧет Яну 01, 2009 3:59 am

И тъй катоо вече е късно за тая тема,(сякаш ме би някой по главата да я пусна о.О идиот съм голям)а пък аз не успях да се разпиша преди 12 ще го карам сега.Тъкмо се прибирам,у нас както никога е топло и хубавото е,че пръстите ми не се вкочаняват в опит да напиша всички идиотщини,които ще напиша слеед малко.
Да,пожелавам си една по-топла година,защото тази беше кофти.Ама наистина кооофти година.Нищо не се случи,а аз почувствах толкова много неща.Сякаш само аз ги усещах.Ии в личен план не стана така както исках.Нещата се прецакаха..дали заради мен или не все тая.Важното ее,че вече няма да е същото.Не с тоя човек.Е,не беше чак толкова зле,де.Завърших със 6,уау.Ама тая година леко съм го позакъсала (: Общо взето беше проблемна година откъдето и да я погледна.Много проблеми.Намерих нови приятели,но се отчуждих с много хора,на които държа.Не искам да е така и може би това е едно от нещата,които ще се опитам да поправя.Ще се опитам да съм по-добър човек,да.И дано 2009 ми донесе малко повече щастие,успехи и най-вече любов.И промяна.Защото ми писна всичко да е все същото - застинало и пусто.
Ако сте изчели целия пост не ви завиждам =D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка EmptyЧет Яну 01, 2009 4:29 am

Хайде и аз ^_^
Всъщност не знам какво да напиша ;?
Някак си тая година почти не я усетих. Бързо мина, май.
Но искам следващата година да е по-добра.
2008. ъгх.
Като се замисля не са ставало кой зане какви работи, и ако ставали не са били много хубави.
Като за начало лятото ми беше у ж а с н о.
Никога повече няма да търпя да ми натресат някви дечурлига, дето не се отделят от мен и окупират всичко къде-що видят. :/
Направо не искам да си спомням кво беше. :/
Само искам да отбележе, че за цяло лято успях да се видя с приятелите си, и то даже само с част оттях два пъти. :/
Не, този път няма да го позволя, просто няма да го издържа отново този тормоз. -.-
ии.. какво друго..
миналата година не завърших, така както исакх да завърша в училище
а пък и сега не съм много добре, но да се надяваме, че ще се изправя на крака. : )
През 2008 открих много нови хора, впоследние, някой от тях се превърнаха едни от най-добрите приятели, които съм имала.
и въпреки всичко.
не искам пак.
Надявам се 2009 да е една хубав година, наистина ми се иска.
Исакм да пътувам повече. Из България, че из чужбина.
Много ми се ще отново до Дания <33 или до Франция. Ех. ^^
Нещо в последно време взех много да си експериментирам с косата, но сега искам пак да пробвам нещо, но наистина да ми хареса. xD
И искам най-накрая да получа така желаният canon. От толкова много време се водят някакви пазарлъци за него, че думи нямам просто. xD
И искам малко повече щастие. Просто ей така, да има какво да ме усмихва. : )
И вероятно вече ставам алчна, но.. xD
Искам най-накрая да го кажа това обичам те. Но и да има на кого да кажа, ех.
Това е от мен за сега. Дано поне една малка част от всичко това да сбъдне. Искам! xD


(blush)
забравих
искам още много филми,
че в последно време това ми е основната работа xD
^_^
Върнете се в началото Go down
flood 4ever
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 109
Join date : 08.09.2008

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка EmptyЧет Яну 01, 2009 8:42 am

извинявам се за флууда ама.. дали има някой форум без такава тема : |
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка EmptyЧет Яну 01, 2009 12:07 pm

Има, вчера попаднах Very Happy

2008 профуча адски бързо...едва я усетих. Повечето неща минаха като на филм... По едно време беше такава истерия за кандидатстването, че после бях някакси безчувствена... Влязох...усетих се жива и все пак сякаш през други очи.
Ами..за нещата които се случиха...имах три основни: кандидатсването, Миш, първата целувка.
1. Ами... не знам. Не исках така да стане, още не искам и все пак се радвам. Срещнах куп невероятни супер яки хора. И не знам...
2. Срещнах я юни и тя ме накара да вярвам в съдбата Very Happy СМисъл..запознахме се в един форум , в който тя и ма 2 мнения и то в една и съща тема.. и аз случайно реших да й пиша ЛС... а сега ми е доооста близка.
3. Да си призная беше ужасно...с адски неподходящ човек.,.. не знам, не искам да си спомням.

Като цяло не искам 2008 да се връща, но ако имах възможността не бих махнала нито един момент.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка EmptyЧет Яну 01, 2009 3:06 pm

не знам, ама през 2009 ще бъда по мила
айде.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка EmptyЧет Яну 01, 2009 5:32 pm

2008 беше една...хубава година. Въпреки че тази година направих една голяма грешка, бих искала да се повтори основно заради първите шест месеца от годината, в които бях осми клас. Не защото е лесно, а защото осми клас е най-прекрасният клас(за мен) и тогава всички бяхме някак си по-сплотени и беше по-голям купон отколкото е сега.
Лятото на 2008 беше нещото, което не искам да се повтаря. По-тъпо лято никога не съм имала и ме е срам да кажа, че едни от малкото интересни неща бяха книгите на немски, които имахме да четем за ваканцията.
И краят на 2008 също не беше нещо приятно, защото буквално се издъних по всички възможни предмети и изгубих шанска си да имам 6 за края на срока по всичко друго, освен физкултура.И ще се опитам през 2009 да уча повече.

Някак си ми е все тая, че сме 2009, въобще не го чувствам като празник.
Върнете се в началото Go down
EtNieS
Агресивен
EtNieS


Брой мнения : 23
Join date : 02.01.2009
Age : 32
Местожителство : Bloodflowers Street

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка EmptyПет Яну 02, 2009 9:16 am

2008 година мина наистина супер бързо, но не беше особено добра година...Само лятото беше невероятно хубаво, тъй като се запознах с толкова много нови хора, които са големи пичове, но най-хубавото е че бях с приятелите си :*
Все пак се радвам, че сме вече 2009-та, тъй като от тази година очаквам много неща =) Надявам се най-вече да е по-добра от миналата ии...абе ще видим накрая Very Happy Важното е, че новата година започна страхотно, защото я прекарах с най-прекрасните хора (sun)
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка EmptyПет Яну 02, 2009 3:01 pm

Хубави и лоши неща, разбира се. Без баланс не минава.
Сериозно израснах като личност, това е най-важното или едно от най-важните неща.
Правих много глупости, както се очаква от идиотче като мен, но и някои неща, за които се радвам. Например това, че започнах да работя и посъбрах опит. Засилих се за Тест ДаФ, вдигнах нивото на езика и започнах да уча друг Very Happy Бях на два култови концерта, усъвършенствах се с фотоапарата, изгубих приятели, но пък намерих и нови... и позабравени (но не изцяло) (; Изживявах някои големи разочарования и депресии, за сметка на това сега съм щастливо дете Smile Хубава година беше, и бавно мина..... макар да ми се струваше, че е бързо О.о така е то с времето ^^
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Sponsored content





Равносметка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Равносметка   Равносметка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Равносметка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Архив-
Идете на: