Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Дан Браун

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Дан Браун Empty
ПисанеЗаглавие: Дан Браун   Дан Браун EmptyПет Фев 05, 2010 7:42 pm


Едва ли някой не е чувал за Дан Браун,нямам идея кога точно толкова нашумя.Едни от най-четените му романи са Шифърът на Леонардо и Шестото клеймо,заради които бива често критикуван от върлите християни и не само.Шифарът се превръща в абсолютен бестселър и започва масова истерия около теориите написани в нея и това какво ще предложи Браун по-нататък.
Чели ли сте нещо негово и смятате ли го изобщо за добър автор,защото аз лично не останах очарована..макар,признавам,да пише увлекателно.Вярвам,че много хора са чели значително по-добри книги от този жанр,не толкова добре промотирани обаче, затова може би не са предизвикали масовия бум,който следва след всяка следваща книга на Дан Браун.
Наистина ме интересува дали го намирате за добър автор или смятате,че романите му са поредното заразяване на масовото съзнание.Изобщо всичко,което имате да кажете по темата,ще ми е интересно :Р.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
*Enterprise*
Агресивен
*Enterprise*


Брой мнения : 46
Join date : 25.01.2010
Age : 33
Местожителство : East of Eden

Дан Браун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дан Браун   Дан Браун EmptyПет Фев 05, 2010 8:04 pm

ето снимка за тези, които като мен се интересуват от това как изглеждат творците, хех:
Дан Браун 1341429f

аз харесвам романите му - изключително увлекателни и приятни са. факт е, че действията в тях се развиват толкова бързо, че е трудно да се остави книгата, докато не стигнеш до края им (или поне при мен е така). човекът определено има талант и с удоволствие съм изчела повечето му книги... като се изключи само Метеоpитът - не знам защо, просто не ме грабна
но работата е там, че повтаря един и същи модел - на развитие на случките (почти винаги) и на героите; о да, те са едни и същи! Very Happy
миговете, прекарани с Шифъра и Ангели и Демони, бяха много приятни... но не съм на мнение, че тези книги са толкова уникални, че да се помнят след няколко години. стават някак си като наркотик (ако мога така да се изразя), чието действие много бързо отшумява

..но това не ме спря да си купя Изгубеният символ веднага след като минах изпитите си по немски, хах =))
Върнете се в началото Go down
 
Дан Браун
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Книги-
Идете на: