Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Тъжен или щастлив край?

Go down 
+16
Jimmy Acoustic
Catsong
Inna.
Broken
EtNieS
mo.rka
Midnight sun
Nels
Ecliptica`
Moriline
Joker
~yellow~bunny~
Christine Joe
Lilly.
|Sun's.smile|
Fallen Angel
20 posters
АвторСъобщение
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 7:59 pm

Ами то затлавието е ясно... Какъв край предпочитате? Щастлив или тъжен?
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 8:06 pm

Не знам защо, но тъжен. Обичам да плача на книги ^.^
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 8:26 pm

Щастлив.
Може да е някоя супер тъжна или брутална книга.Още по-добре всъщност.Но предпочитам щастливия край.Затова обичам и 11 минути <3
Както и да.Пръстите са ми замръзналииии и не мога да пиша дълго обяснение xD
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 8:42 pm

Като се замисля,не мога да реша. о.О
Като ми кажат тъжен край,ми идва наум "Под игото",макар че там не беше напълно тъжен.
А щастлив- "Алхимикът".
Може би щастлив,не мога да кажа точно защо.Просто харесвам,когато книгата завършва добре ^^
Върнете се в началото Go down
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 8:43 pm

|Sun's.smile| написа:
Не знам защо, но тъжен. Обичам да плача на книги ^.^
Именно
Книгите с тъжен край...хм, ми са по-близки.
Рядко плача на книги (или не толкова рядко), но когато стане значи наистина книгата ми е влязла под кожата. (:
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 9:03 pm

объркващ?
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 9:11 pm

Всичко зависи от книгата.Обикновено захаросания хепи енд ми идва като преяждане със сладко.Тъжния край го чувствам по..реален?
Но ако книгата ми е твърде тежка, рядко, но понякога-просто искам нещата да се оправят, авторът да заговори за слънце и спокоен живот и нормални пухкави котки.
(don`t blame me.Чета Кинг)
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 9:28 pm

Като чета Кинг винаги искам щастлив край. Повечето му книги са... ъ... тежки... Много тежки. Както каза Ади.. ъ.. нещо си, извини ме, ако обичаш, имам прекалено малко сиви клетки, та да ти разчета ника XDDD, пухкави котки, всичко се нарежда... Дрън-дрън. И всички заживели щастливо. Тадара-дам. Фанфари. Бум!
Особено напоследък има толкова тъжни неща покрай мен, че някой тъжен край на книга ще е последния удар, за да кажа, че живота е адски гаден /тази вечер казвах, че живота е гаден, не адски гаден/.
Та, нищо не си разбирам от поста, но накратко в тази ми фаза на живота, поределено предпочитам хепи енд-а.
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyВто Дек 30, 2008 10:32 pm

*Flood:дай, викай ми просто Ади.хДД Иначе се чете Бю Пре.*
Върнете се в началото Go down
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyСря Дек 31, 2008 11:08 am

Щастлив.
Най-гадното нещо е любимата ти книга да не завърши хубаво. А напротив - главния герой да започне жалко съществуване, сам, и това просто да не му отива; да не вярваш, че е той.
Дори щастливият край на една книга да е понякога сладникав, в повечето случаи го предпочитам. Но ако герой/герои не ми допадат, нямам нищо против да свършат възможно най-зле. ;д
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyСря Дек 31, 2008 12:45 pm

Зависи. Щастлив, но не лигав и захаросан от типа на Хари Потър. И тъжен, но не много. Просто някакъв спокоено край. Успокояващ...и не напрягащ.
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyПет Яну 02, 2009 3:07 pm

Ако книгата е хубава и краят не е изсмукан от пръстите, няма значение ^^^
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
mo.rka
Тотално Агресивен



Брой мнения : 206
Join date : 07.10.2008
Age : 29

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyПет Яну 02, 2009 9:09 pm

Точно. ^^ А пък при книга,чието съдържание не струа,краят рядко се вижда.
Не знам какъв край предпочитам.Краят далеч не е най-важното в една книга,но пък често може да ти развали цялостното впечатление.Нямам нищо против щастливите краища,нито тъжните.Нито отворените,каквито са най-често при Кинг.
Най-общо казано:няма значение какъв е краят,стига да е поднесен по подходящия начин.
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyПет Яну 02, 2009 9:19 pm

На Кинг са депресиращо отворени.След края на"Гробище за домашни любимци"не можех да мръдна от стола.
Все си представях разни гадории.Котката особено ме ужасяваше този ден. :х
Върнете се в началото Go down
EtNieS
Агресивен
EtNieS


Брой мнения : 23
Join date : 02.01.2009
Age : 32
Местожителство : Bloodflowers Street

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyСъб Яну 03, 2009 10:08 am

Според зависи Не мога точно да реша, но ако книгата е някаква супер весела и някави такива, по дълбоко ще ми влезе в сърцето, ако завърши с тъжен край, защото ще се разплача накрая иии ще се ядосам как може да свърши по този гаден начин. Но пък ако е някаква много тъжна през цялото време, ще искам краят й да е щастлив, но все пак според зависи както казах по-горе....просто зависи каква книга чета, какво ми е настроението и т.н. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Broken
Ужасно Пасивен
Broken


Брой мнения : 122
Join date : 06.11.2008
Age : 32

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyСря Яну 28, 2009 12:21 pm

Щастлив. Иначе оставам с гадни мисля , през цялото време докато не подхвана някоя друга книга xD
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyПон Юни 29, 2009 1:50 pm

Книгата трябва просто да е добре завършена, а това дали е с щастлив или тъжен край няма значение Smile
Върнете се в началото Go down
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyПон Юни 29, 2009 1:52 pm

Amnesia написа:
Книгата трябва просто да е добре завършена, а това дали е с щастлив или тъжен край няма значение Smile

И аз съм на същото мнение.
Което не ми пречи да умирам от гадост, когато книгата завърши гадно. И да искам авторът да
беше написал щастлив край, за да е всичко хубаво сега. ;D
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
Jimmy Acoustic
Агресивен
Jimmy Acoustic


Брой мнения : 14
Join date : 14.06.2009
Age : 30
Местожителство : bubblesphere

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyПон Юни 29, 2009 3:02 pm

тъжен,определено.смятам го за изключително по-красив и истински от глупавия,банален хепи енд.
е,разбира се,има и книги с хубав край,които мн харесвам.
но като цяло си зависи от книгата и от самия сюжет,според мен.
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyПет Сеп 04, 2009 4:10 pm

Зависи, да. Като чета някои книги се ядосвам и си мисля "Е, добре сега, защо стана така?" и ми се иска да е било дрогояче, обаче книгата нямаше въобще да е същата. Не знам, все ми е тая какъв е края, важното е книгата да е написана добре. Например Рoмaн бeз зaглaвиe на Димитър Димов въобще пък нямаше край, не беше завършена един вид, но беше прекрасна.
Върнете се в началото Go down
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyСря Сеп 23, 2009 7:49 pm

Драматичен. Но като се замисля последните книги, които прочетох, бяха с тъжен край. Зависи и от това какво разбираме под "тъжен". Не винаги се депресирам от факта, че главният герой умира в края на книгата. Не ми харесва само когато краят е песимистичен и не предлага изход от дадена ситуация, например "1984" (което не пречи да е една от любимите ми книги).
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Androgyny
Агресивен
Androgyny


Брой мнения : 26
Join date : 18.10.2009
Age : 29

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyПон Окт 19, 2009 11:52 am

Зависи.
Но книгите с тъжен край ми се струват по-реални. Smile
Разбира се,обичам и когато имат щастлив край,но зависи как е поднесен.Много добре не е на добре.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/superpowerless_
cut.my.hair
Ужасно Пасивен
cut.my.hair


Брой мнения : 82
Join date : 08.02.2009
Местожителство : korekoredut

Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? EmptyНед Яну 24, 2010 8:57 pm

някой с примеси и от двете.
хем трагичеен, хем комичан.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000000486236
Sponsored content





Тъжен или щастлив край? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъжен или щастлив край?   Тъжен или щастлив край? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъжен или щастлив край?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Книги-
Идете на: