Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Алкохол

Go down 
+13
Ninsey
Scarlett
Starchild
Fallen Angel
missjohnnysmoker
Midnight sun
Ecliptica`
Nels
hurricane drunk
Moriline
|Sun's.smile|
Joker
Lilly.
17 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Алкохол   Алкохол EmptyПет Дек 19, 2008 10:21 pm

Все аз се набутвам с кофти темите xD
И все пак да си поговорим за текилата.И другия алкохол xD
Пиете ли?Напивали ли сте?Прекалявате ли често?По колко,какво,кога,с кого,как xD?
Това е за сега.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Дек 19, 2008 10:31 pm

[21:56:52] Све каза: хю грант лекува любовна мъка най-добре.като изключим текилата xD


ето това мисля за алкохола xD

пия бира попринцип ^^ не си падам по твърдия алкохол. и не мога да пия ^^ просто не ми е вкусно xD а и не ми повдига настроението, за такива случаи ми трябват пържени картофки и шоколад xD
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Дек 19, 2008 10:42 pm

Ме <З бира! Мога да пия поне около 2 литра бира без да ми се замае главата. Което принципно е малко, но аз съм добре. Никога не съм се напивала ъъ пезспоменно. Общо - взето докато ми стане весело и почна да залитам Very Happy С приятели, единсвено. Мога да пия още водка с кола...с мноооого кола. Не си падам по твърдия алкохол.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Дек 19, 2008 10:46 pm

Еми..най-често бира..може и водка, обичам вино, ракия-НЕ!, разни коктейли може, мента може, също така мастика, пина колада, шампанско ест, то е леко, мартини..знам ли..каквото има..И да ми допада.
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyСъб Дек 20, 2008 9:09 am

еми аз обичам вино и бира, друго не ща да кусвам. по принцип не съм се напивала, ма един път вкъщи гаврътнах една чашка с бяло вино после имах кротко полу пиянство и тъй.
иначе примерно на концерти гледам да не пия много бира щот после ми се пи6ка и няма къде пък няам намеренийце да фащам някоя зараза от химическите кенефи не че нешо за тез дет са ходили там ама..
иначе като съм била на 5 май с пина колада съм се напила и сък скачала там кво съм праела нз Very Happy тряа питам мама
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyСъб Дек 20, 2008 5:43 pm

не пия. и не искам. всъщност само лятото пия бира, но нещо по-така не съм пила и нямам и намерение. не съм се и напивала. честно казано, страх ме е от последиците от напиването. Алкохол 111837 а и след една история, която ни разказа госпожата по математика за нейни ученици, пили фалшив алкохол, не смятам някога да близна водка, текила и т.н.
най-голямото количество алкохол, което съм поглъщала беше, когато бях на 7 и помислих една чаша ракия за чаша с вода и я гаврътнах и после питах майка защо водата ми пари на гърлото.
Алкохол 111837
Върнете се в началото Go down
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyСъб Дек 20, 2008 6:26 pm

Не пия често, никога не съм се напивала. (: От една страна се страрая да не прекалявам, а от друга - просто не ми харесва да се наливам. Иначе уиски и Бейлис! <3 Обичам и вино, много често пием и бира с приятели.. Никога не съм харесвала водка и ракия, не мога да ги пия и това е. =/
Страшно много харесвам дайкири от коктейлите. (: А, пия и джин с тоник. ;д
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyСъб Дек 20, 2008 11:33 pm

Пия, не се гордея и не се срамувам, това е просто факт. И съм най-върл почитател на финландската водка, за който можете да се сетите. Пия я чиста, с кока-кола, с чай, с портокалов сок..... веднъж пробвах с минерална вода, не ми допадна комбинацията, но казват, че главоболието после се редуцирало, явно трябва да пробвам пак. Уиски, мартини, ликьори... Бира... и дори вино на моменти, макар че не обичам особено. Проблемът е, че съм с адските претенции, алкохолът трябва да е някакъв точно определен, и (по-важно) да НЕ е някакъв точно определен (пример: не пия Флирт, от една глътка ми става лошо на стомаха). Напиване ... да, натрясквала съм се като животно, с което също не се гордея, но се случваше. Щом съм жива, значи не е било чак толкова зле, а Алкохол 111837 С гордост ще заявя, че последно беше на МИднайт сън (втори август) и след това издържах девет дни без да пия нищо.

И, да спомена, че преди малко обещах да спра пиенето, като се преместя в северната пустош Алкохол 111837
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyСъб Дек 20, 2008 11:42 pm

Хиподил написа:
Ракия и бира и водка и ром -
пием всичко, дай одеколон.

Положението е такова, само ракия не понасям. Very Happy
Пия всичко, което ми хареса, и по колкото искам - било то 1 бира или чаша вино вечер, било то (каквото-има-и-наблизо-се-намира) за да подпия/да се напия на някое парти. Не бих казала, че алкохолното състояние ми е най-любимо, но до един етап и в някои случаи ми е добре. Зависи от компанията и настроението все пак... =)
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyНед Дек 21, 2008 7:57 pm

Ъ, да се напивам... не... Да пия... да. Миналата година решавах задачи на две чаши бира, при това правилно... Тая година сигурно, за да мога да ги решавам ще ми трябват две големи водки. XD
Иначе пия най-вече с приятели и вкъщи на масата. По-рано шашках една приятелка... Идва ми на гости, питам я какво ще пиеш, тя бива безалкохолно и за мене бира за нея фанта. Е, свърши се. Сега за приятели имам само пияндета кат мене. XDDD
Та, тъй де... Мразя ракия и бренди. Блях. Обичам бира, вино /и бяло, и червено/, водка /от съвсем скоро/. Сега се сещам, че един приятел ми беше обещал да вторинк малка бутилка Мери Джейн за реванш, че ми скъса постера по литература. XD
Пиенето е хубаво нещо, напиването също, е да не е супер често, да не е всеки ден, или през два, ама без това не може...
Върнете се в началото Go down
Starchild
Агресивен
Starchild


Брой мнения : 21
Join date : 21.10.2008
Age : 32
Местожителство : Юпитер

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyЧет Дек 25, 2008 8:25 pm

Бира, водка, ракия, вино, уиски, коняк, ликьор... I love you I love you I love you I love you
мда, пияница съм...
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/heavyrock/
Scarlett
Агресивен
Scarlett


Брой мнения : 20
Join date : 13.12.2008

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Дек 26, 2008 6:35 pm

Ол.Не пия.
Сигурно два пъти през живота си съм се докосвала до алкохол като се изключи Нова година и шампанското тогава.Хората смятат,обикновено,че е доста странно да не пия,ама на мен просто воубще не ми е приятно.Бирата ми горчи,виното също.Ракия не съм пробвала.
Не намирам нищо готино в гледката "пияно момиче" и затова гледам да се държа на страна.
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Дек 26, 2008 8:50 pm

То може да няма"нищо готино", но помага да се отпуснеш и да вършиш глупости.
Или просто ти дига настроението.
Или просто те сгрява.^^
Аз го правя с компания и това напълно ме удовлетворява.
Върнете се в началото Go down
Scarlett
Агресивен
Scarlett


Брой мнения : 20
Join date : 13.12.2008

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Дек 26, 2008 10:08 pm

Addie Beau Pre написа:
То може да няма"нищо готино", но помага да се отпуснеш и да вършиш глупости.

На мен затова не ми трябва алкохол.Става и само с малко лигаво настроние Алкохол 584854

Иначе забравих да спомена,че "Бейлис" ми хареса (:
Върнете се в началото Go down
Ninsey
Ужасно Пасивен
Ninsey


Брой мнения : 121
Join date : 04.09.2008

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Дек 26, 2008 10:16 pm

Аз пък не пия.Не ми харесва.Не че не съм опитвала,просто обичам себе си толкова,че да не желая да правя нещо,което не ми е приятно. Rolling Eyes Опитвала съм вино - лошо ми става от една глътка;ракия,уиски енд соу он - още по-зле;ром - мирише адски яко,но съкс на вкус;пина колада - може би най-много ми харесва,но не я пия и нея с удоволствие;бира - дори и тя не ме кефи,тъпа ми е-горчива и газирана. :? Убийте ме,ама не пия и се гордея с това. ^_^ И съм чувала,че се държа по-пияно и напушено от пияните и напушените.С това се гордея още повече! Алкохол 111837
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyНед Дек 28, 2008 9:39 pm

Пия бира и вино. В много малки количества, защото се напивам от малко. Не ми харесва вкусът на алкохола в повечето случаи, => не го пия. И смятам, че гледката на пияно момиче/жена е меко казано грозна. Не че е по-различно с мъж, де, но явно с това съм свикнала.
Върнете се в началото Go down
EtNieS
Агресивен
EtNieS


Брой мнения : 23
Join date : 02.01.2009
Age : 32
Местожителство : Bloodflowers Street

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Яну 02, 2009 9:55 am

ммм пия да...Просто ми е вкусно..Пия почти всякакъв алкохол, но гледам да не прекалявам, защото и без да пия съм супер лигава иии се хиля като идиот, а какво остава като пийна Very Happy Но по принцип много трудно се напивам, мога да изпия много голямо количество и нищо да ми няма..За сега само веднъж съм се напивала...добре де - два пъти и то пак не е безпаметно, тъй като според мен едно момиче не би трябвало да се напие така, че да почне да лази по земята примерно...някак си не върви..но имам едни познати - момичета, които така са се напивали и то от много малко, и такива неща са правили, че мен лично би ме било срам след това да се погледна дори...
Върнете се в началото Go down
~Violet~
Агресивен



Брой мнения : 32
Join date : 09.09.2008

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyСъб Яну 03, 2009 1:57 am

Алкохолът е само предтекст, за добро изкарване.
Но най- добре можеш да си прекараш, когато сам си създаваш обстановката без нужда от помощта на подобни средства. Какъв е смисълът да се напиеш като мастия да си изкараш подобаващо или поне така да ти разказват и на другия ден даже да не помниш...
Иначе вино си пия редовно с нашите на вечеря.. не защото искам да се напия- защото ми е вкусно. Но толкова.
Върнете се в началото Go down
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyСъб Яну 17, 2009 4:51 pm

лл.. каква тема (:
Ами аз пия.
Не мога да кажа, че съм алкохоличка в никакъв случай, но когато ми се пие - пия. По кафетата пия коктейли най-редовно, изобщо не се интересувам какво има вътре, стига на картинката да изглежда добре.
По събирания и т. нар. партита пия ... ако не е водка става (: Ракия, Уиски, но предпочтам джин. Вино пия само на село. Домашно вино рулз..
И се напиваш като шайба без да разбереш кога е станало (:
На НГ само пия шампанско, тази година - бутилка и половина. Докато съм на работа пия бира. И когато съм на кафе, но само в кафето, в което работя. Туборг Лимон (: В къщи си пия ликьорчета, сега съм на Бейлис.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyЧет Мар 04, 2010 7:17 pm

Темата за алкохола е една от темите с най-много мнения.. найс.
Иначе пия,да.По купони,рождени дни,лагери,екскурзии..не е за гъзария,пия алкохол,чийто вкус ми харесва.Пари да ми давате и глътка ракия/мастика не мога да изпия.Предпочитанията ми варират от текила до леки коктейли с ром примерно.
Не ми трябва алкохол,за да се забавлявам определено,ако ми се пие - пия.Обичам да опитвам,но не пия по много.Сега искам да пробвам sheridan's ама..
Гледам да не се тровя с боклуци,защото после главата ще ме боли като не знам какво..
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол EmptyПет Мар 05, 2010 6:27 pm

az sym pisala, no.
nahci, bira pochti ne dokoswam. po wremeto na predishnoto mnenie
ne dokoswah drug alkohol i si kupuwah bira, pieh dwe-tri glytki i si
igraeh sys shisheto. obsho wzeto towa beshe pieneto mi.
da, mrazq bira, zatowa i ne pieh tolkowa. mnogo mi e gazirana i mi
e mnogo gorchiwa. no obojawam vodka s red bull. nai-priqtnata
alkoholna napitka, koqto sym opitwala, kato izkliuchim mojitoto
i oshte nqkolko kokteila s neznaini imena, koito Henry prigotwi za
nas w Berlin. (i posle milo ni obra parichkite)
i shotowe obicham, osobeno oniq.. deto Asq prigotwi na rdto na Bobi.
ebati obqsneniqta dawam, ama ne sym ekspert i nqmam ideq kakwo
imashe w tqh. ama imaha chereshka? hah.
ne sym se napiwala prez jiwota si, nai-'tejkoto' mi polojenie beshe w
denq na smyrtta na mj, makar che i ot tam pomnq wsichko. mislq.
da. az nai-napita sym, kogato ne sym blizwala alkohol, i towa mi e hubawoto.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алкохол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алкохол   Алкохол Empty

Върнете се в началото Go down
 
Алкохол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: