Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Вечерният час

Go down 
+7
Midnight sun
Nels
Lunatic
hurricane drunk
Fallen Angel
missjohnnysmoker
Lilly.
11 posters
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Вечерният час   Вечерният час EmptyПет Дек 12, 2008 8:20 pm

В повечето западноевропейски държави,да не кажа всички,е забранено непълнолетни лица да посещават нощни клубове.Тук обаче не е така.Българският тийнейджър може необезпокояван да влезе в почти всеки нощен клуб или дискотека,без да се притеснява,че няма да го пуснат заради възрастта му.Та въпросът ми е какво смятате за вечерния час?Смятате ли,че тази истерия ще премине и в България отново всички 14-15 годишни ще висят до сутринта по заведенията.Знам,че във форума има и хора на по 14,а там вечерният час е дори до 8.Можете ли да си представите 20:00/22:00 часа всички да сте си вкъщи (:?Бихте ли изобщо се съобразявали с вечерния час,спазвали ли сте до сега някакъв?И да,не напоследно място смятате ли,че дори да се въведе глобите ще бъдат толкова големи?etc,etc,etc...
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyПет Дек 12, 2008 9:10 pm

Моя е 21:30-22:00. И то заради тъпия закон, преди беше 22:30-23:00. Suspect
Иначе обожавах дискотеките и комп. клубове, но познайте - вече нямааа... докато не стана на 18 ще си пием по къщите. Общо взето тъпа работа! -.-
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyПет Дек 12, 2008 10:10 pm

В даскало все ни говорят как заадните държави имали вечерен час за деца, охдели си ан училище редовоно учениците, не знам си що си... Дръ-дрън, мрън-мрън. П-р-о-с-т-о-т-и-и. Животът ни е далеч от този на учениците в Германия и Франция, че да ни сравняват с тях, няма база за сравнение, че да го правят.
колкото до вечерния час. Не ми пука. И без тва не излизам, сега си стоя законно уд дома. Лошото е, че заради шибания вечерен час заведенията и дискотеките нямат оферти за празнуване на Коледа по класове.
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyПет Дек 12, 2008 10:12 pm

Аз и без т'ва не излизам, вечерният час не ми пречи Вечерният час 111837
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyПет Дек 12, 2008 10:15 pm

temples of death написа:
Аз и без т'ва не излизам, вечерният час не ми пречи Вечерният час 111837
И аз така. (:
От много време не съм излизала навън, като не броим пътят от училище до вкъщи обратно.
И разходките на колело с баща ми. ;р
Някво.. в Гурково просто няма с кого да изляза, а в Стара Загора имам време само за учене.
Ех, да идва ваканцията по-скоро. ^^
Върнете се в началото Go down
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyПет Дек 12, 2008 10:42 pm

по принцип излизах всяка събота. и никога не съм имала вечерен час, нито съм спазвала някакъв определен. майка ми казва:прибери се, когато решиш.
не мисля, че вечерният час ще се спазва, дори и да има закон. ако искат да се спазва, то трябва да затегнат мерките, а не да пробутват тъпи закони, които никой няма да спазва. или с други думи - като прокарат закон, поне да следят стриктно дали се спазва чрез проверки по заведенията(и не само), щом като искат да има резултат.
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyПет Дек 12, 2008 10:46 pm

Ако искаме да сме европейци по начин на живот, а не само на хартия, трябва да възприемем и не толкова привлекателните наглед аспекти от живота на запад. Може и да не е много приятно да се налага да се прибираш в час, който ти се струва ранен, но предвид възможните случки извън дома ... Не съм някакво послушно детенце, което прави каквото мама му каже, но по това време на годината сама си се прибирам в осем. През лятото става дума за по-късно, примерно единайсет и нещо ... Изобщо, не обичам да съм навън през нощта. Градът е голям и ми внушава безпокойство по мръкнало. Ако имам да закъснявам, просто звъня на нашите и няям проблеми.
Не ходя по дискотеки и т.н., в кафенета стъпвам адски рядко. Не се чувствам на място там, да не говорим, че и с алкохол са ме мамили (да, ама азе познава вкуса на финландската като петте си пръста). Плюс това нямам осемнайсет все още (без шест месеца) и не искам да си имам проблеми. Пия навън или у някого.
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyСъб Дек 13, 2008 1:27 pm

Nels написа:
или с други думи - като прокарат закон, поне да следят стриктно дали се спазва чрез проверки по заведенията(и не само), щом като искат да има резултат.

Колко повече проверки от т'ва - тук има по 2-3 патрулки на заведение и да стъпиш на центъра без да видиш поне 10-11 обикалящи си е невъзможно. :/// Като затворник съм!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyСъб Дек 13, 2008 1:36 pm

И за това моите съученици са всеки петък на запой в Бижу =D ?
Да им имам проверките.Друго си беше в Казабланка (:


Последната промяна е направена от Lilly. на Нед Дек 21, 2008 10:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
wabbit
chocoleptic
wabbit


Брой мнения : 128
Join date : 05.09.2008
Age : 31
Местожителство : whatever tomorrow brings, I'll be there..

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyСъб Дек 13, 2008 2:43 pm

В момента мисля че има въведен вечерен час. Дори са ми разказвали как след 21 часа полицаи са спирали непълнолетни, викали са родители и пр. Лично аз никога не съм имала вечерен час. Прибирам се, когато искам и не ми се търси сметка. Но е важно да се знае къде съм, с кого съм, ще ме изпратят ли ако стоя со след 11-12.. Нашите вече свикнаха с вечерното кино и мол, но като че ли са по-спокойни като излизам просто навън с приятели или като ходим у някого да правим разни работи, които не бива (и за които не знаят). ^^^
Върнете се в началото Go down
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyСъб Дек 13, 2008 3:37 pm

На мен не ми пречи да се прибирам вкъщи преди 22. =) Зимата е ужасно студено вечер, тъмно и гадно.. Тогава не обичам да съм навън до късно, а и обикновено съм уморена до смърт. По дискотеки/клубове не ходя, не ме влече - нямам проблеми с това. Вечер съм на тренировка до 9 и след това се прибирам. Винаги има 1-2 човека, които да ме изпратят (и особено много се вживяват в ролята на охрана?).
Но според мен наистина не е правилно хора на по 14 години да пиянстват в нощни дискотеки, просто не е красиво. И ако този вечерен час може да ги спре, го подкрепям.
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyСъб Дек 13, 2008 11:05 pm

Аз си имам наложен от наще 8 до 9 най - късно... Абе не ми е кеф да се мятам по тъмните , залухани улички на София по късно...
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyНед Дек 14, 2008 12:27 am

Flying Mouse написа:
temples of death написа:
Аз и без т'ва не излизам, вечерният час не ми пречи Вечерният час 111837
И аз така. (:
От много време не съм излизала навън, като не броим пътят от училище до вкъщи обратно.
И разходките на колело с баща ми. ;р
Някво.. в Гурково просто няма с кого да изляза, а в Стара Загора имам време само за учене.
Ех, да идва ваканцията по-скоро. ^^
Да, а и не само в това. А ако трябва и аз да кажа честно - в Каварна просто няма места за ходене, на които да не съм била 78455 пъти. Омръзва ми, честно казано.
А и в редките случаи, когато изляза, бързо ми писва и се прибирам рано.
По отношение на вечерния час нашите няма да имат проблем с мен Very Happy .
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
=] ЗлосТър`
Пасивен
=] ЗлосТър`


Брой мнения : 6
Join date : 11.05.2009
Age : 28
Местожителство : Sofia

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyСря Май 13, 2009 8:50 pm

Ами в София не се прибирам по-късно от 20:30, ако съм в центъра и най-късно 21:30, ако съм някъде из квартала. Иначе лятото при баба и дядо в Монтана стоя навън до по-късничко. Понякога се прибирам към 00:00 и най-редовно след 23:00. Там някак си ми е по-спокойно, по-малък град е, а и никога не се прибирам сама. Нашите не ми правят проблеми за вечерния час, само да им се обаждам за да знаят къде съм.
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyЧет Май 14, 2009 10:01 pm

така, проблем зачеркнат .. не че пак не се прибирам по същото време де Вечерният час 111837
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час EmptyПон Юли 27, 2009 11:25 pm

Ако съм излязла на центъра се прибирам до 22:00 не толкова заради вечерния час,колкото,защото ме е страх.Плевен е шибан град пълен с луди. (: А и имам неприятни спомени,които още ми държат страх.Напоследък всъщност често виждам патрулки,а една глоба никак не би зарадвала тате :Р Ако съм обаче на кръчма/ресторант с компания се прибирам след 00:00 най-често с такси или ме изпращат.Просто Плевен наистина е много страшен град о.О По дискотеките още си влизат 15-16 годишни,а и на никой на тая възраст не му е проблем да си купи алкохол и от някой магазин.Като цяло мисля,че масово вечерния час не се спазва особено лятото.Сестрата ми влиза в графата на малките,но не се прибира в 20:00,което е добър вечерен час за зимата,но не и за сега когато се стъмва след 21:00 (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Sponsored content





Вечерният час Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечерният час   Вечерният час Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вечерният час
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: