Passive Aggressive

Hello, stranger.

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Сексът и градът / Sex and the city

Go down 
АвторСъобщение
Lilly.
Anything but ordinary

Брой мнения : 1439
Местожителство : in your eyes.

ПисанеЗаглавие: Сексът и градът / Sex and the city   Вто Дек 09, 2008 3:14 pm

Кари Брадшоу и нейните три приятелки водят тежкия живот на самотни, сексуално активни жени на прага на новото хилядолетие. Те не само дискутират своите сексуални желания и фантазии, но открито споделят своите вярвания и мнения по редица главно женски въпроси. Сериалът става популярен със своите сцени из нюйоркските улици, барове, ресторанти и нощни клубове, където се поставят под въпрос сексуални табута.

Главната героиня е Кари и макар да се обръща достатъчно внимание на останалите три жени и техните връзки, раздели и терзания, тя е в основата на филма, разказът се води от нейно име, и нейните чувства (главно към мъжа на живота ѝ — Тузара) са водещи в епизодите.

Сериалът открито разнищва обществено уместни въпроси, като положението на жените в обществото. Премиерата на “Сексът и градът” е на 6 юни 1998 г., а последният официален епизод е излъчен на 22 февруари 2004 г

------

Обожавам го :] Един от най-любимите ми сериали и ми е доста скъп. ^^
    Толкова е...истински.Нещата от живота такива каквито са,без недомлъвки,без цензура.Кари е любимката ми.(: Мечтаната професия..какво да ви кажа :Р
    Всички са сезони са адски добри и си заслужават гледането.Аз лично много харесвам последния сезон.Особено епизоди снимани в Париж ии Александър Петровски,ии последния епизод когато Кари спъва Тузара и започват да се смеят. ^^^
    Да определено трябва пак да си го изтегля. xD

I make no apologies for how I chose to repair what you broke.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/k0k0ska
Inna.
Пасивен-Агресивен

Брой мнения : 386
Местожителство : Плевен

ПисанеЗаглавие: Re: Сексът и градът / Sex and the city   Нед Фев 01, 2009 7:42 pm

Харесва ми. В началото не го намирах за нещо особено, обаче след като изгледах няколко епизода определено ми допадна Smile И сериала е по - добър от филма Smile
Вижте профила на потребителя
hurricane drunk
cosmic love

Брой мнения : 1708
Местожителство : Каварна

ПисанеЗаглавие: Re: Сексът и градът / Sex and the city   Нед Фев 01, 2009 7:45 pm

Да, филмът е интересен.
А аз в началото си мислех, че е адска простотия, но с времето ми хареса.

Bite your tongue till it tastes like blood.
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/templesofdeath
|Sun's.smile|
Невменяем съм

Брой мнения : 947
Местожителство : На перваза

ПисанеЗаглавие: Re: Сексът и градът / Sex and the city   Пон Фев 02, 2009 6:00 pm

Аа, велико сериалче. Много увлекателно. Гледах по Фоксляйф ама... май беше от 11... не съм сигурна, а лятото и по Нова. Абе с една дума - супер.
Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/love2smile
Broken
Ужасно Пасивен

Брой мнения : 122

ПисанеЗаглавие: Re: Сексът и градът / Sex and the city   Чет Фев 05, 2009 8:09 pm

Обичам го ^^ Обичам Кари , невероятна е : ) Вдъхновят ме и сериала и игралния филм xD
Vindicated
Агресивен

Брой мнения : 26
Местожителство : Плевен

ПисанеЗаглавие: Re: Сексът и градът / Sex and the city   Нед Май 02, 2010 10:06 am

Ето на какво мисля да забозя известно време Very Happy
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сексът и градът / Sex and the city   

Сексът и градът / Sex and the city
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пловдив не е градът на Филип Македонски.
» Жените над 30 са "уморени" от презервативите!!!
» Победителят - "Рискована любов: Вампирите и градът"
» Спечелете "Рискована любов: Вампирите и градът"!
» City of Ember / Тайната на скрития град (2008)