Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Сънища?

Go down 
+6
Midnight sun
~yellow~bunny~
hurricane drunk
Lilly.
Nels
|Sun's.smile|
10 posters
АвторСъобщение
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Сънища?   Сънища? EmptyПет Дек 05, 2008 12:57 am

Тъм: Помните ли сънищата си? Разкажете най - страшен/ весел/щур/смахнат сън, който сте сънували. В какви цветове сънувате? Какво според вас е сънят? Вярвате ли в пророчески сънища? И etc.

Тук можете и да споделите кой е последният сън, който сънувахте.
*Мими
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyПет Дек 05, 2008 12:23 pm

по принцип не помня сънищата си. а ако помня, те ще са несвързани или странни.
най-големият ми кошмар беше, че влизам в банята и в на пода на душ-кабината лежи насечен и окървавен труп. след този сън около една седмица ме беше страх да се къпя.
Сънища? Icon_lol
другият сън, който помня много ясно беше, че ни затварят в двора на училището, за да играем на Сървайвър. Сънища? Lol
а другият е, че една будка ми пада върху палеца и той става един огромен...
много рядко сънувам реални хора. така че според мен сънищата не са скритите ни желания, както бях чела някъде. нито пък са неща, които са ни се случили през деня и трябва да изхвърлим от съзнанието си. според мен сънят е просто импулс и не зависи от това, което си преживял или това, за което си мислил(въпреки че имам опровержение и на това.).
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyПет Дек 05, 2008 2:28 pm

Помня ги няколко минути след като стана.Опитвала съм се да си ги спомня,понякога се получава,друг път не :Р Знам,че ако са лоши не е хубаво да се разказват преди 12 xD Но по попринцип мога да ги контролирам.Смисъл ако някакво чудовище тръгне да ме яде напримет,а аз никак не искам тази нощ да ставам храна на разни еднооки индивиди,го убивам. xD Не знам,не мога да го обясня.Една приятелка беше сънувала как ме отвличат и тя се е опитвала да ме спаси ии явно толкова се е притеснила за мен [ Сънища? 111837 ] че чак и потекло кръв от носа и се е събудила xD Като го слушан изглеждах така - affraid
А да,и някак много странно когато падаш на сън.или се подхлъзваш.Сякаш е наистина.Направо настръхвам.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyПет Дек 05, 2008 10:32 pm

Имам тооолкова много да кажа по тази тема, но смятам, че е излишно.

Спомням си сънищата почти всеки път, да не кажа винаги.
И много често ми се случва те да се сбъдват.
Вярвам в сънищата и т.н и т.н.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
~yellow~bunny~
Пасивен-Агресивен
~yellow~bunny~


Брой мнения : 350
Join date : 05.09.2008
Age : 29

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyСъб Дек 06, 2008 6:43 pm

Сънувам почти всяка вечер (освен в онези, когато съм прекалено уморена) и ги помня дълго време-в период от седмица до два-три месеца. Лошото е, че повечто са кошмари :\ И често като сънувам някой кошмар след това се случва нещо лошо на човека, който съм сънувала...може би си въобразявам, но наистина изглежда така!
Вярвам в сънищата...и в това, че ти показват бъдещето, миналото и т.н. Просто са прекалено сложни, за да разберем какво точно искат да ни кажат.
Последния сън, който сънувах (снощи) беше един дето се повтаря вече за трети път:
Два огромни крака тичат след мен, а аз съм няк`ва мижитурка Laughing
и бягам, бягам, бягам цяла нощ. Накрая или краката ме стъпкват(първия сън) или една ръка ме хваща и вдига и разбирам чии са краката(втория сън) или се стъвам и се заклещвам чежду големия и безименния пръст(снощния сън) Laughing
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyСъб Дек 06, 2008 9:10 pm

не вярвам в сбъднати сънища, просто не ми се е случвало XD а и баба ми откакто взе да се зарибява и сънища да тълкува.... affraid
обикновено спя като пън, но понякога си спомням .... например в един от последните, които помня, лежах на най-спокойното място, което може да си представи човек, просто лежах и се радвах на чист вятър и на дървото над мен ... и, разбира се, Арая ме събуди Сънища? 111837 (за котката става въпрос)
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Дек 07, 2008 12:17 pm

Аз помня сънищата си винаги и то много ясно. Понякога се чудя дали съм сънувала или това наистина се е случило.
Сънувам цветно, но предимно в лилаво, тъмносиньо и черно... имала съм само един цветен сън...
Беше една къща на хълм...с много зелена трева и снопове светлина, които се промъкваха през прозорците... сънувах го в продължение на 3 месеца и имах чувството, че имам дежа вю... после видях къщата на село...никога до преди това не бях я забелязвала Surprised
Не сънувам истински кошмари, но пък имам подтискащо чувство като се събудя.
Най - шашавият ми сън беше ...уникален. Разхождаме се ние, цялото семейство , и изведнъж виждаме някаква черта на пътя , бяла, и си продължаваме, обаче се задават няк'ви с тояги и крещят "вие прекрачихте турската граница" и ние беж да ни няма. Хванахме трабантчето и преплувахме дунава с него Laughing , а накрая се озовахме в Харманлий, където се укривахме, и което разбира се е на противоположния край на България...
А за сънищата - пророчества... наскоро започнах да вярвам. Правих доклад по Пророкуване Laughing и реших да се разровя по въпроса. Попаднах на много интересна статия, която обясняваше, че когато заспим съзнанието ни по - лесно свързва отделните факти ...нещо като в мислоем и може да отгадае някакви дребни неща, които ще се случат. Например, когато има тъмни облаци, гърми и святка ние предвиждаме , че ще вали, така и съзнанието ни свързва отделни фактори. Абе..не знам не мога да обясня, защото съм тъпа, но наистина беше интересно.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyСъб Дек 13, 2008 3:53 pm

^ И аз сънувам в тъмнолилаво, тъмносиньо и черно.

Най-ненормалният ми сън беше преди около три седмицим когато бях с 39 градуса температура.. Та аз бях Ранд ал-Тор. ;д Бяхме на някакво поле с една доволна войска от около 20 000 и щяхме да превземаме някакъв град.. После станах гай-шайн, след това знаменосеца на Преродения Дракон.. xD И отново бях Ранд, усещах покварата на сайдин в самата себе си и лошото беше, че ми се струваше прекалено реално.. И водих някакви битки.. Този сън се повтори околоо 7946499 пъти същата нощ, уау.

Най-много мразя да пропадам на сън. Обикновено става около половин час, след като съм си легнала и е реално. Събуждам се с отвратителното усещане, че съм паднала и..аргх.

А най-ужасният ми кошмар.. Едно виещо се стълбище няколко стотин метра нагоре. Аз съм на най-високото място. И някак.. пропадам в нищото в центъра на това стълбище.. Облечена съм в бяла рокля, с разпусната коса. И падайки надолу по гръб се въртя в кръг. Ужасно е, ужасно, и през цялото време ме е толкова страх.. =/
Върнете се в началото Go down
Sugarbloodsucker
Агресивен
Sugarbloodsucker


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2009
Местожителство : on top of the world

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Май 03, 2009 8:34 pm

...


Последната промяна е направена от Sugarbloodsucker на Съб Юли 30, 2011 6:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
Maggie
Агресивен
Maggie


Брой мнения : 38
Join date : 02.05.2009
Age : 29

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Май 03, 2009 8:53 pm

Ооо, аз отдавам наистина голямо внимание на сънищата си. Понякога ставам и си ги записвам, за да не ги забравя ^^ Много често обаче сънувам кошмари. От време на време се случва и няколко нощи подред да сънувам кошмари. Иначе сънищата ми са странни. От една година сънувам, че тичам. Също така се научих и да контролирам сънищата си, казвам си "стоп, това си е моя сън и аз ще си решавам какво да става" и така albino
Върнете се в началото Go down
Silence_
Агресивен
Silence_


Брой мнения : 54
Join date : 03.05.2009

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Май 03, 2009 8:53 pm

Сънувам... И то винаги откачени неща. Не е нужно да ви разправям... xD
Ама.. При мен зависи къде спя. О.О
Например ако спя на места, където обичам... сънувам адски много. И то шантави работи. <3
Яко е. ^^
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Май 03, 2009 8:54 pm

Sugarbloodsucker написа:
Сънищата представляват отражение на мислите, емоциите, желанията и т.н. и т.н. на даден човек.. И когато спим, астралното ни тяло се отделя, отива в астралния свят и там дефакто неговите преживявания се връщат обратно с него, а когато се събудим - неговите спомени са нашия сън. (:
Аз за моите сънища не смятам на коментирам, но искам ужасно много да се науча да си отделям астралното тяло докато съм още в съзнание - за бога, така можеш да обиколиш целия свят О_О

P.S> Не е трудно да се научиш да контролираш сънищата си, щом не ти понасят кошмари.. (:

Тва пък за астралното тяло къде го видя о.о
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Sugarbloodsucker
Агресивен
Sugarbloodsucker


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2009
Местожителство : on top of the world

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Май 03, 2009 8:56 pm

...


Последната промяна е направена от Sugarbloodsucker на Съб Юли 30, 2011 6:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Май 03, 2009 8:56 pm

изобщо не съм съгласна
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Sugarbloodsucker
Агресивен
Sugarbloodsucker


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2009
Местожителство : on top of the world

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Май 03, 2009 8:57 pm

...


Последната промяна е направена от Sugarbloodsucker на Съб Юли 30, 2011 6:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? EmptyНед Май 03, 2009 8:58 pm

не, аз просто казвам
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Sponsored content





Сънища? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънища?   Сънища? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънища?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: