Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)

Go down 
+6
cigaretta
Joker
|Sun's.smile|
Fallen Angel
Lilly.
Lunatic
10 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyПет Ное 14, 2008 11:55 pm

Без тази тема, просто няма да минем. Кхъм. (8

Harry Potter and the Half-Blood Prince
Хари Потър и Нечистокръвния Принц

[*]Жанр: Фентъзи/Приключенски
[*]Държава: САЩ
[*]Режисьор: Дейвид Йетс
[*]Актьори: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Michael Gambon, Alan Rickman, Tom Felton, Bonnie Wright, Evanna Lynch, Maggie Smith, Helena Bohnam Carter.. и още, и още
[*]Сюжет:

Wikipedia написа:
Волдемор стяга хватката си около мъгълския и магьосническия свят, а Хогуортс вече не е безопасния рай който беше преди. Хари подозира,че опасностите дори може да са скрити в замъка,но Дъмбълдор е зает със подготовката за битката която знае,че бързо настъпва.Заедно те се опитват да намерят ключът който да отключи защитите на Волдемор и
затова той назначава стария си приятел и колега,неподозиращия Хорас Слъгхорн за,които директора подозира,че има важна информация.Междувременно учениците са атакувани от друг различен враг .Хари все повече и повече чувства привличане към Джини също като Дийн Томас.Лавендър Браун е решила,че Рон е истинската й любов, но не разчита на на шоколадовите бонбони на Ромилда Вейн, а Хърмаяни е изпълнена със завист,но е решена да не покаже чувствата
си.Но докато романтиката цъфти,един ученик остава настрани.Той е решен да остави следатаси,но за съжаление черна следа.Любовта е във въздухът,но трагедия предстои и Хогуортс може вече никога да не е същия.
За сега няма официални постери.

---
Trailer 1
Trailer 2
Trailer 3
---
Малко снимки, цитирам мненията от PotterMania.

Amy*Lee написа:
Снимките от Хари Потър и Нечистокръвния Принц.. Всички сте ги виждали, а ги има и в Фен-новини, но реших да ги пусна и в Галерията..

Снейп, Драко и Филч на празненство на Слъгхорн
Хари, Рон и Хърмаяни в Голямата зала на масата на Грифиндор
Хари и Рон
Хари, Лавендър и Слъгхорн в час по отвари
Хари и Джини се гушкат (:
Слъгхорн
Снейп и Драко
Хари, Рон и Хърмаяни в Хралупата
Хари показва учебника на Принца на Хърмаяни и Рон
Хари в час на Слъгхорн
Хари и Хърмаяни
Хари с учебника на Принца
Хари и Слъгхорн
Луна (:
Хари и Макгонъгол
Дъмбълдор
Рон с отбора по куидич
Драко
Драко 2
Рон, под въздействието на любовен еликсир
Хари, Джини и Йейтс – зад кадър
Хари, Рон и Йейтс – зад кадър
Хари на корицата на списание Empire
Mimmy Potter написа:

Хърмс яде с поглед. :О
Draco 2 Мале, мале. <3
Nevil
Snape
Harry, Hermione & Ron
Ron <3 3 4
3
Hermione 2
Lavender
Slughorn & Sanguini Neutral
Ginny Potter =O 2
Luna Lovegood
Dumbledore & the orphanage's director
Harry Potter =0 2 3 4 5 6
Harry & Ron
Fuck off, mursha Laughing
Remus <3
Harry & Hermione
Harry & Dumbledore 2
Artur Weasley
Slughorn night
Ron & McLaggen
Slughorn & Harry
Tonks Neutral
Harry & Ginny Potter :Р
Dumbledore
Molly Weasley
Romilda Vane
Molly, Fred & George <3
McLaggen (inlove)
Hermione & Ron <3

Снимките са качвани от Amy*Lee и Mimmy Potter(демек аз :р)

Та.
Всичко за филма тук. Ако евентуално мернете нещо ново, споделете, не се притеснявайте. ^^
И.
Какво очаквате от шестия филм? Зле, много зле или добре? Мнението ви за излезлите до сега трейлъри.. за актьорите.. въобще за всичко що е свързано с ХП 6. ^^


Лично мнение.
Както бях написала някъде, след тези трейлъри, просто нямам нерви да чакам до юли. След ХП 5 бях изключително скептично настоена, а и след като Worner Bros отмениха премиерата( трябваше филма да излезе ноември тази година) съвсем се бях.. ъъъ откалазал аот възможността да гледам нещо добро. Но това се промени. След тези трейлъри, за които мога най-чистосърдечно да заявя, че са пракрасни.. е, след тях съм.. ххм, на друго мнение. Very Happy
Просто като видиш Снейп развихрен, мед да ти капе от устата.
Като видиш злобната физиономия на Белатрикс..
И Драко, .. боже, Том Фелтън е невероятен!
И да не забравяме и триото.. ох, мамка му, всичките са страхотни!
Според мен се заформя един прекрасен филм. Дори имам надежда, че този ще измести Стаята на Тайните и ще се превърне в любимия ми. ^^
И, оу, да, Маклагън, пу за мене! Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) 111837

И все пак.. не можеше да орезелят филма по любимата ми книга пък! Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) 111837

Your turn now.. go! ;D
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyСъб Ное 15, 2008 10:42 am

Слъгхорн е зле.
Изобщо не си го представях така.И да,знам,че не могат да ги направят както са в главата ми,но.. xD Не знам адски противен е (: Ако имаше брада щеше да е дядо Коледа.И шкембето му го няма,мхм.
Хари пак е с кофти прическа - нищо ново. :\ Хърмаяни и Рон радват ^^
А Снейп ♥♥♥ Ясно е какво ми е мнението за него :Р Това беше по снимките де ^^
Трейлърите съм ги гледала и адски много ми хареса моментът с малкия Риддъл.Ето той например е точно както си го представях :Р Наистина много добър избор са направили,а и роднинската му връзка с истинския Волди(ъх забравих му името xD)си е само +. :] А от филма..не знам аз все очаквам нещо голямо,а никога не го получавам.Всъщност 5тия филм ми хареса,но всички го смятат за адски слаб.Сигурно в мен е проблема.Беше си гавра да сменят премиерата и чесно казано ако някой не ме беше подсетил,че е юли нямаше да се сетя.Така и не разбрах защо смениха датата.Ии да,радвам се,че няма да го разпокъсват както ще направят със седмия филм.(блах)
Общо взето това е.Чакам го с нетърпение не толкова,защото очаквам нещо а велико,колкото защото просто си е ХП и няма как да го изпусна (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyПон Ное 24, 2008 9:40 pm

Да, Слъгхорн е зле.. Представях си го.. топчест.. нисък... като в книгата, може би. Стана като в четвъртата книга... Джоан написала, че Муди е слаб, в филма той и.. ъ дебел?! много дебел?!
Не го чакам с голямо нетърпение, макар че като излезе 100% ще отида да го гледам. ^^
Върнете се в началото Go down
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyСря Ное 26, 2008 8:25 pm

СМЪРТ ЗА ФИЛМА!

Аз съм на протест! Тия се ОСРАХА! Никога няма да си дам парите да гледам на кино тая БОЗА. И то развалена Боза, защото аз обичам боза... Този гъзобрък /както казва господина ми по математика/ не заслужава нищо!? Та те осраха книгата!?!? Ужас.. не.. просто т'ва.. нещо...далече от мене..
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyСря Ное 26, 2008 9:35 pm

Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyСря Ное 26, 2008 10:12 pm

Lilly. написа:
Laughing
А така! Само това заслужава! БОЗА БОЗА БОЗА! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyСря Ное 26, 2008 10:29 pm

Green|Jelly|MonsteR написа:
Lilly. написа:
Laughing
А така! Само това заслужава! БОЗА БОЗА БОЗА! Laughing Laughing Laughing


подкрепям те.. Жужу :Р ()hug макар че и книгите са тъпи xD (имам чувството, че съзавам впечатление на книгомразка, а като се има предвид колко обичам да чета.. о.О)
Върнете се в началото Go down
cigaretta
Агресивен



Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2008

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyЧет Ное 27, 2008 4:15 pm

Нямам търпение да излезе, искам да го глееедааам!
Филмите стават все по-добри, не знам дали защото хлапетата си подобряват актьорските способности или заради растящите очаквания на публиката.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyЧет Ное 27, 2008 4:44 pm

Очакванията,по мое мнение поне,изобщо не са разтящи даже напротив.Или поне при мен е така.До сега нито един от филмите не ме грабна истински и сякаш всеки следващ път очаквам все по-малко.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
cigaretta
Агресивен



Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2008

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyЧет Ное 27, 2008 4:48 pm

Не говоря за лични очаквания, а за цялостни. Нормално е да растат с всеки нов филм, все пак това е най-продаваната книга. И не казвам, че конкретно моите растящи очаквания правят филма по-добър, а тези на зрителите, като цяло, стимулират екипа, актьорите и т.н.
Върнете се в началото Go down
Ecliptica`
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 156
Join date : 22.09.2008
Age : 30
Местожителство : The Six Duchies

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyЧет Ное 27, 2008 5:05 pm

Напълно съм съгласна с последното мнение на Lilly. Аз не очаквам много от филма. Примирих се с факта колко променена е историята, но все пак ще го гледам с удоволствие. За мен предишните филми са просто един друг начин на пресъздаване на книгата. Не е същото и съм била от части разочарована, но все пак ще гледам и този.
И прическата на Даниел Радклиф е зле. Слъгхорн трябваше да е..нисък, с коремче.. А не като този. -.-
Дано все пак филмът е по-добър от предишните..
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyЧет Ное 27, 2008 5:15 pm

Това,което казах,за моите очаквания,общо взето смятам,че се отнася и за тези на масата.Да,то е адски успешна поредица.Да,има милиони фенове,които са чакали трепетно всяка книга.Може би чакат така и филмите,но не,защото очакват да са нещо изключително,а просто,защото е Хари Потър,някак си по навик,сякаш просто не им се иска да свършва.Пак казвам не заради самия филм,а просто,защото си е ХП. (:
Не смятам,че филмите са много зле,даже напротив - харесвам ги.Но само толкова.Ако не бях чела книгите с ръка на сърцето мога да кажа,че нищо не бих разбрала. (: И историята едва ли би ме заинтригувала.
Абе като цяло 1ви и 2ри филм са мен си бяха най-добре :Р След това почнаха да се дънят..а това с разделянето на филма е пълна тъпотия. (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyЧет Ное 27, 2008 5:37 pm

да, всъщност все повече и повече фенове се разочароват от филмите. на мен пък ми харесват. въпреки че не мога да понасям Радклиф и Уотсън, с удоволствие гледам отново и отново филмите. въпреки че актьорите не могат да играят.
най-доброто им попадение засега е било Евана Линч. пристрастна съм, но това момиче си играе ролята П-Е-Р-Ф-Е-К-Т-Н-О, а дори не е актриса. просто им скрива шапките! тя е най-успешно пресъздаденият герой от книгите. обичам я!
ще гледам филма главно заради нея. освен че е Хари Потър.
Върнете се в началото Go down
cigaretta
Агресивен



Брой мнения : 15
Join date : 27.11.2008

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyЧет Ное 27, 2008 6:11 pm

Lilly. написа:
Това,което казах,за моите очаквания,общо взето смятам,че се отнася и за тези на масата.

Не мога да се съглася с това. Доста голяма част от масата не са екзалтирани фенове, а просто се кефят на Хари Потър и съответно не ги дразни всяко отклонение от книгата. Има и много хора, които пък изобщо не са чели книгите, за да имат база за сравнение.
Няма нищо лошо в това да си голям фен на Хари Потър и да се разочароваш от филмите, но за повечето хора по света, филмите по Хари Потър са просто добро фентъзи с интересен сюжет, готини актьори и т.н. Масата очаква от всеки следващ филм да е по-добър от предишния, а за това можеш да се убедиш от бокс-офис класациите. Нормално е с всеки филм Хари Потър да става все по-известна поредица (ако има накъде), следователно е нормално и очакванията да са по-високи.
Именно за това очакване говоря, не конкретно това на истинските фенове.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyПет Ное 28, 2008 1:50 pm

Явно не сме се разбрали добре. (:
И все пак за наблюденията,които аз имам,над хората,които не са чели книгата мога да кажа,че не остават впечатлени. (: Както ти написа 'добра фентъзи поредица' и толкова.Не очакват нищо от следващия филм просто,защото този не ги заинтригувал достатъчно,че да се надяват на нещо по-добро.Или може би в началото са се,но и краят на филмите вече се вижда.И пак казвам говоря единствено за мои наблюдения над мои познати и приятели,които не са запознати с поредицата,а те в интерес на истината са много.Иначе да,май наистина не те бях разбрала добра,моя грешка;с останалата част от поста ти съм съгласна. (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyПет Апр 17, 2009 7:56 am

НОВ ТРЕЙЛЪР! <333
и youtube

TAKE MY HAND!
gaaaaaaaaaaaaaaaaah <3333333333333
иииии
омг, омг, просто е нереално як.
Драко и Хари в тоалетната, Рон и Хърмаяни, These girls gonna kill me, Harry и БЕЛАТРИКС Е ВЕЛИКА, човече.
не моооооооооога

IT'S OVER
*FREAK OUT*

P.S. усещам как юли ще си върна всички мръснишки думи казани по адрес на Йетс. xD

и нови постери! <3
Ginny & Ron
Hermione & Slughorn
Draco & Snape
Harry & Dumbledore
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyПет Апр 17, 2009 6:15 pm

трейлърът изглежда обещаващ.всъщност не се сещям за хп трейлър,който да ми е харесвал повече ^^ а когато снейп казва it's over <333
дано не остана разочарована от филма ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Bella~
Агресивен
Bella~


Брой мнения : 10
Join date : 02.05.2009

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyНед Май 03, 2009 1:00 pm

Нова снимка:
Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) 46619629

Нови постери:
https://2img.net/r/ihimizer/img232/5500/posterrongreyz.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img232/5622/po...ermioneslug.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img232/7541/posterharrydraco.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img232/1273/po...edoresnapes.jpg

---
Очаквам нещо велико.Трейлърите са невероятни,особенно последния.Надявам се да няма много изпуснати или променени сцени,но вярвам,че поне този път Йетс си е свършил добре работата.Вече съм тотално откачила и не мога да чакам,ама като це налага.. ;d.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyПон Юли 20, 2009 1:32 am

преди малко повече от 2 часа се върнах от киното.
не знам от къде да започна.първо бях адски изненадана,че толкова бързо се появи в нашето кино.
от филма останах много доволна.всъщност спокойно мога да кажа,че от поредицата най-много ми хареса макар донякъде да смятам,че първият най-много беше уловил атмосферата на книгата.единственото,което ми се искаше да видя,а го нямаше беше сцената в къщата на гонт.а също така и как дъмбълдор споменава,че според него змията хоркрукс и т.н. аз поне това го намирам за важно особено като връзка между 6та и 7ма част.иначе всичко,което трябваше беше включено.не разбрах защо са добавили сцената с пожара в хралупата,но пък бела беше толкова прекрасно луда :Р хари и джинии <3 когато се целунаха така се ухилих,че не е истина ^^ рон беше прекрасен.боже,колко е пораснал о.О луна също беше много красива особено с розовата рокличка,с която приличаше на торта ^^
и все пак отново брилянтна хелена.ролята на бела сякаш е създадена точно за нея.алан рикман също.не че съм се съмнявала,де :Р това,от което бях приятно изненадана,беше играта на том фелтън.драко си имаше значителна роля в книгата и мисля,че доста добре се справи.колкото и забавни моменти да имаше филмът все пак си беше мрачен каквато е и самата книга,де.подскочих на момента,в който инфериите сграбчиха хари и се изкефих много яко когато дъмбълдор се развилня с огъня.та ефектите ми харесаха.
когато снейп изрече авада кедавра щях да се разплача ако гошо не беше до мен xD до някъде се радвам,че не включиха погребението.краят и така беше добър и силен.особено когато всички насочиха пръчки към небето,за да разсеят знака.цялата зала беше толкова притихнала,музиката направо кънтеше в ушите ми.беше толкова подходяща.и тогава всъщност наистина ми стана тъжно както когато четях как снейп покосява дъмбълдор.
а да,имаше супер яки изцепки с превода.този,който го е правил не знам дали изобщо е чел книгата.. анапиране?циси?и дрънкало беше по друг начин.както и да е,наистина съм много доволна от филма.и сиси е точно така както си я представях макар в главата ми да беше по-млада.
този път не вярвам феновете да останат разочаровани от филма пък ще видим какви ще ги свършат със седма част и цялото това разделяне на 2 филма.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) EmptyПон Юли 20, 2009 5:51 am

Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Sponsored content





Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)   Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Harry Potter and the Half-Blood Prince(2009)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Кино и Телевизия-
Идете на: