Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 CDs ?

Go down 
+13
Fantageroiche
Angie
Within Darkness
Broken
|Sun's.smile|
missjohnnysmoker
Bluecloak
Inna.
Midnight sun
Joker
Nels
hurricane drunk
Lunatic
17 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: CDs ?   CDs ? EmptyНед Окт 12, 2008 10:54 pm

Купувате ли си все още дискове? Или не? Защо? (:

За мен:
Все още си ги купувам, макар че вече музика можеш да си теглиш от куп места и то безплатно. Но.. не знам, честно казано е някак си по-яко ако си купиш диск. Излиза новия албум на любимата ти банда, две седмици караш на гладна диета, само и само да си спестиш джобните.. и накрая отиваш в магазина и си го купуваш. С удоволствие. Very Happy
Някво е.. много яко. Да знам, че аз съм го купила. Че е мой. :Р
^-^
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyНед Окт 12, 2008 11:33 pm

Не купувам, имам всички дискографии на групите, които слушам, и то напълно безплатно, от интернет.

Макар че наскоро видях една уникална колекция от дискове, която просто ме изуми: сигурно около 500, че ако не и повече диска... Iron Maiden, Manowar,Saxon, The cult... Просто няма смисъл да изброявам. Но това показва колко много обичаш музиката като цяло и музиката,която любимите ти музиканти правят. И все пак ще продължа да тегля от интернет :D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyПон Окт 13, 2008 7:48 am

ами не, не купувам и отдавна не съм купувала. по простата причина, че музиката, която аз слушам, не мога да я намеря на дискове в никой музикален магазин, в който вляза.
иначе да, удоволствието да се докоснеш до албума на любимата група е страхотоно! но предпочитам да е безплатно.
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyПон Окт 13, 2008 1:41 pm

когато имам пари - купувам, тоест рядко :О
последният албум, който си купих, е на Руши - Post sleep, като рискувах, защото не го бях слушала преди това, ама винаги съм харесвала Руши, така че не се и съмнявах, че ще ми хареса. колкото и да е различен от всичко, което е правил досега.
в момента си давам парите за разрастване DVD-колекцията ми :Р, така че нямам пари за CD-та ^^ но пък съм си обещала, че когато стана богата и известна актриса ( когато, не ако :Р), ще си купя дискографиите на всичките ми любими групи :О
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyПон Окт 13, 2008 6:55 pm

Купувам наистина рядко по финансови съображения. Цената на дисковете тук е прекомерно голяма в сравнение примерно с Германия и Холандия, където цените са съвсем човешки, варират между 4 и 15 евро и не трябва да гладуваш един месец, за да си купиш последния Джудас или каквото там... Съгласна съм с Петер Вагнер от Рейдж, който предрече близкия крах на империите на лейбълите, но при сегашното положение е въпрос на уважение да купиш диск. Остави настрана факта, че по-малко от 2% отива при изпълнителя.
Моите...*поглежда нагоре*
Ritchie Blackmore's Rainbow, Evanescence - Anywhere but Home (не ме бийте), 100% Classics (disc 4), Best Hits of Goran Bregovic, The Very Best of Rolling Stones (двоен), The Best of Bon Jovi, Chopin Collection, Manowar - Hell on Stage Live, Deep Purple 30: Very Best of, The Legend of Eagles и още някакви, дето не са мои. И искам следващото, което придобия, да е диск на Нордър.
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyПон Окт 13, 2008 8:13 pm

Последния албум, който си купих беше на Малките пантери - Ша-ля-ля Laughing Преди може би около 5 години, мисля Rolling Eyes Албуми не купувам, без значение дали на CDs или Ebay Smile Only free Smile
Върнете се в началото Go down
Bluecloak
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2008
Age : 28
Местожителство : при Ли, в Каварна!!!

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyВто Окт 14, 2008 9:43 pm

Напълно те разбирам, Мими. ^^ Супер яко ми е като си купувам албум. Преди май 2 месеца си купих My Winter Storm. >: ) Мама са за рождения ми ден(макар че е след 2 месеца) ми.. хм.. "обеща" да ми купи всичките албуми на Найтуиш. Ама не знам дали са вкючени синглите(така ли се казва в множествено число? : D).
Обаче като начало искам Chinese Democracy. Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyЧет Окт 16, 2008 10:15 pm

Винаги когато мога (парии), което е ... веднъж на високосна. За сега имам само Placebo - Meds и Once More With Feeling. Но от векове искам да си взема Manson - Mechanical Animals и SOAD - Hypnotize.... някой ден. (:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
|Sun's.smile|
Невменяем съм
|Sun's.smile|


Брой мнения : 950
Join date : 04.09.2008
Местожителство : На перваза

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyСъб Окт 18, 2008 9:16 am

Имам оригинални дискове на половината групи /на баща ми са/ включително на БТР, ама аз лично не съм си купувала... Предпочитам да надуя Пиратско и да се тъпча с бонбони и да имам... НЯкакви пари.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/love2smile
Broken
Ужасно Пасивен
Broken


Брой мнения : 122
Join date : 06.11.2008
Age : 32

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyЧет Яну 29, 2009 7:30 pm

Ами не . Нямам пари просто ;/ Единствените албуми , които имам са всичките на Линкин Парк ;]
Върнете се в началото Go down
Within Darkness
Пасивен



Брой мнения : 3
Join date : 22.03.2009

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyЧет Мар 26, 2009 9:17 pm

Да, купувам.
Оригиналните ми албуми не са много (всъщност са около 6-7), но все пак купувам, когато отделя достатъчно пари. А най-новата придобивка се очертава да бъде това .
Не си взимам албумите на любимите ми групи, само за да ги подкрепя, макар че това е една от основните причини да го правя. Чувството да вземеш оригиналният диск в ръце, да го разопаковаш, да разлистиш книжката, да го слушаш безкрайно много пъти е неописуемо. Дори пазя все още опаковката от първият ми оригинален албум, макар и да не слушам вече групата - бях много щастлива, когато го получих. : )
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyПет Мар 27, 2009 7:40 am

Доста малко са ми, но си ги обичам :)
Имам на Mötley Crüe - Red, White and Crüe, Roxette - Crash! Boom! Bang! , Roxette - The Greatest Hits, Izzy Stradlin - River, Guns N' Roses - The Greatest Hits, Guns N' Roses - The Spaghetti Incident!, Whitesnake - The Best Of, Nirvana - Sliver, Sex Pistols - Nevermind the bollocks, here's the Sex Pistols и моята гордост, любов, абе обичам го! диск - Sex Pistols - Spunk and Spedding demos <3333333333333
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Fantageroiche
Пасо-агресивен маниак
Fantageroiche


Брой мнения : 555
Join date : 01.05.2009
Age : 33
Местожителство : Русе, България

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyПет Май 01, 2009 11:55 am

О, ами купувам естествено Wink Не е въпроса, че не може да чуеш албума иначе, а да покажеш малко любов към групата, която слушаш Wink Последните албуми, които си купих са

Depeche mode - Sounds of the universe
Guns n roses - Chinese democracy (естествено..)
Metallica - Death magnetic.. (още по-естествено)

Toва е за последните 3-4 месеца (: Когато имам пари общо взето си купувам, я от джобни спестявам, я със стипендията (:
Върнете се в началото Go down
http://avtora.com
Brutality.
Агресивен
Brutality.


Брой мнения : 29
Join date : 06.05.2009

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyСря Май 06, 2009 12:35 pm

не купувам, подаряват ми. :ь
имам няколко съкровища - 'Bitterness The Star' (36 Crazyfists), двата албума на Кълн, както и дебютния на Overdawn. ^_^
Върнете се в началото Go down
Midnight sun
Пасо-агресивен маниак
Midnight sun


Брой мнения : 691
Join date : 06.09.2008
Age : 32
Местожителство : scandinavia

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyВто Юни 23, 2009 1:55 pm

+ новия албум на Аморфис - чистичък, новичък и само мой CDs ? 111837
Върнете се в началото Go down
http://museofthor.deviantart.com/
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyСъб Юни 27, 2009 11:46 pm

Имам мечта - да купя всичката музика, която искам.
Винили, касетки, CD-та, ВСИЧКО.
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
Jimmy Acoustic
Агресивен
Jimmy Acoustic


Брой мнения : 14
Join date : 14.06.2009
Age : 30
Местожителство : bubblesphere

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyПон Юни 29, 2009 12:57 pm

купувам си дискове,да.според мен ако си истински фен на някаква група трябва да имаш поне един-два нейни албума.последно си взех на rise against-siren song of the counter culture.поръчах си го по-точно,понеже на райс май никъде в българия не може да се намери диск.
иначе имам не особено голяма колекция от дискове,към 30-40 са ми.любим албум от тези,които имам--placebo~meds. <3 ,,
Върнете се в началото Go down
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? EmptyСъб Сеп 26, 2009 7:36 pm

Беден човек съм ;д
Имам точно един оригинален диск и той е на Nightwish. И си го взех през далечната 2005 година. Много ме блазнят щандовете в Ориндж, а и цените не са толкова ужасяващи, като се има в предвид, че попринцип е скъпичко там. Абе... някой ден ще си взема сигурно...
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
Sponsored content





CDs ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: CDs ?   CDs ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
CDs ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Музика-
Идете на: