Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Пушите ли ?

Go down 
+12
Lunatic
hurricane drunk
Broken
Ecliptica`
Christine Joe
Ninsey
missjohnnysmoker
Fallen Angel
|Sun's.smile|
Midnight sun
Nels
Lilly.
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Пушите ли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пушите ли ?   Пушите ли ? - Page 2 EmptyСъб Ное 08, 2008 11:23 pm

s0linka написа:
С гордост заявявам, че цяла седмица не съм пушила и не ми се пуши. Май ги спрях... Пушите ли ? - Page 2 111837
Само така. (:

So.
Не пуша, никога не съм пушила и както каза Ли, нямам намерение да пиша в следващите няколко десетилетия.
Не разбирам хората, които пушат. Вярно, животът не е перфектен, но какъв е смисълът да се самоубиваш, при това бавно? Според мен няма такъв.
Преди не понасях дима от цигарите, не можех да стоя в една стая с пушещ човек.. но с времето свикнах. -.-

И, Додо, онова клипче дето си постнала. Дори преди да съм имала някви подсъзнателни намерения някой ден да пуша, след като го изгледах те съвсем съзнателно се изпариха. ^-*
Върнете се в началото Go down
Sugarbloodsucker
Агресивен
Sugarbloodsucker


Брой мнения : 36
Join date : 26.04.2009
Местожителство : on top of the world

Пушите ли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пушите ли ?   Пушите ли ? - Page 2 EmptyНед Май 03, 2009 8:51 pm

...


Последната промяна е направена от Sugarbloodsucker на Съб Юли 30, 2011 6:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum.htm
Maggie
Агресивен
Maggie


Брой мнения : 38
Join date : 02.05.2009
Age : 29

Пушите ли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пушите ли ?   Пушите ли ? - Page 2 EmptyНед Май 03, 2009 9:01 pm

Не пуша. Опитах в седми клас и заедно с още няколко момичета пушехме всяка вечер зад едни блокове. Направих го просто от любопитство, защото познавам много хора, които пушат. Ми не ми харесва. Сега като съм опитала, поне знам, че няма да се пристрастя никога, просто защото не ме влече. Освен това с парите, които ще изхарча за един месец за цигари, ще мога да си купя много по-готини работи Razz
Върнете се в началото Go down
Silence_
Агресивен
Silence_


Брой мнения : 54
Join date : 03.05.2009

Пушите ли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пушите ли ?   Пушите ли ? - Page 2 EmptyНед Май 03, 2009 9:44 pm

Не, не пуша! ^^ Шаляля.
Ъм, признавам си, че имах периоди, в които пробвах. След това дърпах. А дори за цял живот имам изпушени около 2, максимум 3 цигари. Но с радост искам да отбележа, че не ме влече. Има едно изключение, но за него ще разправям след малко.
Затрепано е.
Обаче поне веднъж в месеца сънувам, че пуша. Леле, и на следващата сутрин умирам от желание да дръпна, да усетя дима... Някво отвратително е. И слава богу, че е на място, където нямам достъп до цигари.
А по принцип съм против пушенето. На каквато и да е възраст. ВРЕДИ!
Нямам никакво намерение да пуша, благодаря. (:
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

Пушите ли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пушите ли ?   Пушите ли ? - Page 2 EmptyПон Май 04, 2009 12:35 am

Ами от вече от месец, месец и нещо не пуша. Не че преди беше толкова начесто, де - по цигара на седмица, нещо такова. Но просто ми писна и ги спрях. Не ми беше трудно, никога не ми е било.
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Sponsored content





Пушите ли ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пушите ли ?   Пушите ли ? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пушите ли ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: