Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Когато киното тече във вените..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Когато киното тече във вените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Когато киното тече във вените..   Когато киното тече във вените.. EmptyНед Сеп 28, 2008 9:07 pm

позволих си да открадна заглавието и самата тема от друг форум ^^ но просто не мога да се сетя за по - добро име на тази тема.

ще си позволя и да цитирам първото мнение, защото не мога да го кажа по - добре:

Цитат :
Искам да видя едни заклети киномани в тази тема.

Случвало ли ви се е да изгледате един филм, да го допуснете в сърцето си, да го оставите да преобърне живота ви, да се страхувате да го изгледате пак... и никой да не види в него това, което вие сте успели?
Случвало ли ви се е да изживеете един филм, да потънете в атмосферата му дотолкова, че да усетите въздуха, който дишат героите, да се молите за тях и да изживявате техните успехи като свои... а останалите да ви кажат, че е безумно скучен?

Споделете кои са вашите филми. Тези, които са направени за вас, дори понякога да са направени само за вас. Тези, които са ви показали нещо специално. И са ви научили на нещо важно. Тези, които тоолкова често цитирате.

Тази тема няма нищо общо с "любими филми". Не искам да говорим за филми, които просто са ни харесали. А за тези, които... са станали част от живота ни. Нерядко те дори не ни харесват. Понякога се чувстваме неудовлетворени и подразнени от тях. И все пак оставят следа.

Нека обменим заглавия и линкове, после евентуално впечатления. Изненадващо е колко лесно могат да се сближат двама души, които са намерили истината в една и съща лента.



аз малко по - късно ще си цитирам и моето мнение в онази тема, както и сигурно ще добавя още нещо, нооо засега това ^^



п.п. абе аз съм голяма крадла xD
Върнете се в началото Go down
Nikki
Ужасно Пасивен



Брой мнения : 100
Join date : 09.08.2009
Местожителство : room on the 3rd floor

Когато киното тече във вените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато киното тече във вените..   Когато киното тече във вените.. EmptyНед Май 23, 2010 9:30 pm

В момента съм на вълна сериали, но да приемем, че става въпрос за едно и също нещо.
Изгледала съм много филми, някои добри, други не толкова. Но това в момента май няма кой знае какво значение.
Gilmore girls цитирам постоянно, даже вече не се усещам как говоря само за него. Бях се комплексирала от Парис по едно време даже. ;D
Помня като го казах на Вики и тя ми каза 'не забравяй, че това е просто филм, а Парис - измислена.' Това е моят си филм, героите са ми като приятели (колкото и глупаво да звучи). Понякога, когато трябва да реша нещо, се питам какво би направила примерно някой от сериала.
Всъщнст се привързвам твърде лесно към разни неща, и не знам дали, защото в момента гледам Gilmore girls или просто наистина ми е влязъл в сърцето, но сега него чувствам най-близо, дори и новите сезони да не са ми толкова по вкуса както старите. (:
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Когато киното тече във вените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато киното тече във вените..   Когато киното тече във вените.. EmptyПет Май 28, 2010 9:30 pm

"Случвало ли ви се е да изгледате един филм, да го допуснете в сърцето си, да го оставите да преобърне живота ви, да се страхувате да го изгледате пак... и никой да не види в него това, което вие сте успели?
Случвало ли ви се е да изживеете един филм, да потънете в атмосферата му дотолкова, че да усетите въздуха, който дишат героите, да се молите за тях и да изживявате техните успехи като свои... а останалите да ви кажат, че е безумно скучен?"


да.
и сигурно го казвам за милионен път,но - revolutionary road
не съм сигурна,че мога да го обясня.повечето го намират за адски муден и скучен.
аз го гледах с отворена уста.всичко,от което се страхувам,всичко,което не искам да бъда,всичко е в този филм и то изпипано толкова добре,че изтръпнах.толкова истински,толкова дълбок,толкова.. разтърсващ.та,няма друг филм,повлиял ми така. Smile


други.. gone in 60 seconds.заради всичко,което означа за мен и хилядите спомени.заради човека за когото ми напомня,а това значи доста.специален човек,специален филм. Smile

coyote ugly,my best friend's wedding и разбира се - autumn in new york.
и даа,нямаше я химият между ричърд гиър и уинона райдър,но е толкова прекрасен.тя и шапките и са толкова прекрасни.банален,с не особено добра актьорска игра,ноо мой.много мой.
това са. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Sponsored content





Когато киното тече във вените.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато киното тече във вените..   Когато киното тече във вените.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Когато киното тече във вените..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Кино и Телевизия-
Идете на: