Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Пластик Бо. :)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Пластик Бо. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Пластик Бо. :)   Пластик Бо. :) EmptyНед Окт 12, 2008 9:27 pm

Амии,какво да кажа за тях.Те са ска група от Асеновград с леки незаангажиращи песни. ^^ http://www.myspace.com/plasticbo тук можете да чуете някои от тях,но там ги няма някои от най-хубавите им.Обичам "Двама" няпомня ми за лятото и да,обичам я <3 Както и 7000 неща и Пет куплета (: Ако са ви интересни,дръпнете си песнички,може пък да ви харесат (:
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Пластик Бо. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пластик Бо. :)   Пластик Бо. :) EmptyНед Окт 12, 2008 11:35 pm

Едно момиче от моя клас ги слуша.. И първия път бях разбрала не Пластик Бо, а Пластик Бойс и оттогава ми звучи прекалено гейско, а и песните им не ми харесват особено.

Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Ninsey
Ужасно Пасивен
Ninsey


Брой мнения : 121
Join date : 04.09.2008

Пластик Бо. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пластик Бо. :)   Пластик Бо. :) EmptyВто Яну 13, 2009 8:45 pm

Ааа,Пластик Бооо,обичам гиии. ^___^
Адски сладки са ми.По някакъв страшно симпатичен начин успяват с весела мелодия да вкарат сериозен текст(не винаги,де,хм). Пластик Бо. :) 893329 Много приятни текстове иии ме карат да се замисля по един особено неангажиращ начин върху някакви неща... Пластик Бо. :) 584854



Върнете се в началото Go down
Rainbow
Агресивен
Rainbow


Брой мнения : 46
Join date : 04.01.2009
Местожителство : The Supermarket, Varna

Пластик Бо. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пластик Бо. :)   Пластик Бо. :) EmptyЧет Яну 22, 2009 9:29 pm

Мноого ме кефят. Знам ги от гоодини и преди все бях няква скептично настроена "Да, Пластик Бо, не са лоши, ама.." и после по няква случайност една девойка ме изнудваше да ходя до Бургас с нея да гледаме Пластик Бо и тя окончателно ми промени мнението за тях и ме зариби по групата. А иначе имам адски много познати, които познават вокала и групата въобще, но аз разбира се - неее.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пластик Бо. :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пластик Бо. :)   Пластик Бо. :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Пластик Бо. :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Музика-
Идете на: