Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Greek / Колежани

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Greek / Колежани Empty
ПисанеЗаглавие: Greek / Колежани   Greek / Колежани EmptyСъб Авг 15, 2009 11:17 am

има фенове, райт? Greek / Колежани 111837


Greek / Колежани

Greek / Колежани Greek-show

Заглавие: Greek/ Колежани
Година: 2007
Жанр: Тийн драма
Създатели: Патрик Шон Смит
Серии: 44 (2 сезона)

Участват: Спенсър Грамър (Кейси Картрайт); Джейкъб Закар (Ръсти Картрайт); Джейк МакДорман (Евън Чеймбърс); Скот Майкъл Фостър (Капи); Дишлад Вадсариа (Ребека Логън); Амбър Стивънс (Ашли Хауърд); Пол Джеймс (Калвин Оуенс); Кларк Дюк (Дейл); Тифани Дъпонт (Франи Морган)..

Без родители. Без правила. Това е сериал за университетския живот като живот пълен с купони и веселби по пътя към израстването. Един от главните герои в „Колежани” се казва Ръсти. След големи академични успехи в гимназията, той решава, че университета ще е мястото, където ще се фокусира върху живота, а не само върху книгите и учението. Той учи в същия колеж като по-голямата си сестра Кейси, която е една от популярните личности там. С известна доза съперничество, „Колежани” проследява развитието на приятелството между тези брат и сестра. И както може да се предположи, двамата главни герои са обградени от група весели приятели, всеки от които допринася за атмосферата и колежанските приключения със собствена доза уникален чар. Това е един забавен сериал, който ще ви даде възможност да се гмурнете в най-веселите дълбини на колежанския живот в Америка, като в същото време ви показва реалистични герои и общочовешки истории за любов, приятелство, забавление и... малко надпревара за слава. А най-доброто място за всичко това в един колеж са всеизвестните братства и клубовете, където се развива голяма част от действието в „Колежани.”

***


За четири дни изгледах двата сезона, едва ли не без почивка и с гордост мога да кажа, че Greek се нареди сред най-любимите ми сериали. Very Happy
Много свеж сериал ^^ и е един прекрасен начин да разпуснеш малко и да убиеш времето.
Втори сезон определено е по-добър - и като сюжет, и като актьорска игра, и като всичко. ^^
Трудно мога да определя най-любим персонаж, всички са толкова яки, но..
Капи е най-яката алкохолизирана изтрещяла шматка ЕВЪР! ♥
Ръсти е много сладурест, такава мила душица ^^
Кейси доста сериозно ми лазеше по нервите първи сезон, не можех да й търпя немигащите кравешки погледи просто xD. Ноо във втори сезон значително се подобри. ^^
Калвин е пич. Мечтата 'най-добър-приятел-гей' на всяко средностатистическо момиче.
Ашли е страшно сладка, една такава мила, облича се яко и (почти) винаги е усмихната. <3
Rebeca's teh bitchy kid around here. ^^
... Еван ми е най-мазен от всички, мисля.
мм, дано да ен пропускам някого. whatever.
l o v e i t ♥
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Greek / Колежани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Greek / Колежани   Greek / Колежани EmptyСъб Авг 15, 2009 11:59 am

Обичам го. Това ми е един от най - любимите сериали. Преди малко го гледах Smile Капи и Ръсти са ми любимите герои Smile


Последната промяна е направена от Amnesia на Съб Авг 15, 2009 6:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Greek / Колежани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Greek / Колежани   Greek / Колежани EmptyСъб Авг 15, 2009 3:32 pm

Първо гледах сериала по телевизията и още след втория епизод вече бях влюбена в него.Абсолютната ми любимка е Ребека (: Обожавам образа й та даже и на външен вид ми е страшно симпатична :Р и въпреки капи/кейси много симпатизирах и на капи/ребека.А Капи.. Капи е един от любими ми мъжки персонажи като цяло не само от Колежани.Супер импулсивен,забавен и общо взето много мой тип (: Единственото нещо,което наистина не понасям у хората,а той притежава,е липсата на амбиция.Но като му дойде времето според мен ще се опомни и ще кара по-леко с всичките купони и напивания..ама това все пак си е Капи.Такъв го обичат :Р И да,Кейси трябва да е с него.Не с Евън,не с Макс.. макар вторият да е страшно добричък и миличък,и ми стана тъжно като скъсаха. :\ Но не е като с Капи,няма я тръпката.Мм кой остана.. Ашли е сладур,Калвин също.Прекалено много допирни точки намирам между мен и Кейси,че да не я харесвам,но са твърде много и за да ми е любимка.Понякога чак се ядосвам,че и аз бих постъпила като нея в дадена ситуация и ми иде да я удуша през екрана :д
Ръсти не го понасям.Дяволски големите му кравешки очи ме изкарват от релси.Не го харесвам - нито като персонаж,нито като визия.Евън и той ми падна на долу в класацията след цялата работа с изневярата,парите и т.н. С Франи същата работа.Не мога да я гледам (:
Сериалът е страхотен от където и да се погледне :Р И двата сезона са добри и чакам с нетърпение 3ти,който нямам идея кога излиза :д
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Greek / Колежани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Greek / Колежани   Greek / Колежани EmptyСъб Авг 15, 2009 7:09 pm

Все още не съм изгледала дори първия сезон, но сериалът мноого ми харесва и със сигурност ще стигна до края на втори сезон за отрицателно време.
Капи и Ашли са ми любимците! За Капи...еми няма такъв як човек! Laughing "Кефи ме на макс!" Супер непускист и купонджия. А Ашли е...шемет! Освен това, да, има супер як стил на обличане! Калвин също ми харесва, а с Ашли са страхотни.
Кейси ме дразни супер много - човек без собствено мнение, докато Франи беше президент. А за Еван ми стана жал, докато късаше с Кейси, защото си беше супер прав:

Цитат :
NO YOU LOVE YOU! You love what I can do FOR YOU!

Цитат :
Rebeca's teh bitchy kid around here. ^^
yep! Greek / Колежани 111837
Ръсти не ми харесва толкова много, но актьора има супер яка коса и як глас!
И, да, Кейси+Капи! Когато са заедно, Кейси дори ми става симпатична.

edit: Премиерата на трети сезон в САЩ е на 31 август.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Greek / Колежани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Greek / Колежани   Greek / Колежани Empty

Върнете се в началото Go down
 
Greek / Колежани
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Архив-
Идете на: