Passive Aggressive

Hello, stranger.

ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват

Go down 
АвторСъобщение
Nels
Невменяем съм

Брой мнения : 921

ПисанеЗаглавие: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   Нед Окт 05, 2008 2:43 pm

официален сайт.

"Мислят си, че могат да танцуват" е една продукция от създателите на ”Идоли” и Американските музикални награди, в която се търси най-добрия танцьор в Америка.

Шоуто разтърсва с ритъма на различни мелодии - от балет, до салса и хип-хоп. На националните кастинги, танцьорите трябва да впечатлят журито със своя талант, за да бъдат допуснати като финалисти в конкурса. Само шестнадесет от тях имат този шанс.

Те ще танцуват от сърце, за да спечелят симпатиите на зрителите и на журито.

Всеки ден по ТВ2 от 14,10 и 21,00.

гледате ли го? любими танци, танцьори и хореографи.
мога да кажа, че страшно се запалих по танците от това шоу и се научих да харесвам всякакви танци.
това е любимият ми танц от абсолютно всички. Миа Майкълс е страхотна! (bow)
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Christine Joe
Слънчоглед

Брой мнения : 465
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

ПисанеЗаглавие: Re: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   Нед Окт 05, 2008 5:34 pm

Любимо,любимо предаване.Наистина са уникални таланти участниците и това прави гледането още по-хубаво.Ще е добре,ако и тук направят версия Smile

That weirdo with 5 colours in her hair.
Lilly.
Anything but ordinary

Брой мнения : 1439
Местожителство : in your eyes.

ПисанеЗаглавие: Re: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   Нед Окт 05, 2008 6:15 pm

Гледала съм 2 или 3 сезона като хората.От останалите само по някой отделен епизод. :Р Травис ми е любимец.От всички сезони.От всички участници.И Хайди ^^ Бяха толкова сладка двойка,а започнеха ли да танцуват.. Very Happy И Лейси и Камеран харесвам. :Р Заради танца на Elisa ^^

I make no apologies for how I chose to repair what you broke.
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/k0k0ska
Nels
Невменяем съм

Брой мнения : 921

ПисанеЗаглавие: Re: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   Нед Окт 05, 2008 6:35 pm

колкото и да бях за Бенджи, Травис трябваше да спечели. имаше страхотна техника. cheers
танцът на Лейси и Камерън е другият ми любим танц.
Миа Майкълс cheers I love you
El manana
Агресивен

Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   Пет Яну 09, 2009 10:01 pm

И Травис и Бенджи са пичове.Въпреки че предпочитах Травис ми беше напълно ясно ,че Бенджи ще спечели.Иначе общия им танц беше уникален-Транджи (L)))
|Sun's.smile|
Невменяем съм

Брой мнения : 947
Местожителство : На перваза

ПисанеЗаглавие: Re: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   Пет Яну 09, 2009 10:09 pm

Гледала съм май един сезон... Хъх Имаше един Секс Very Happy Смисъл.. човекът имаше прякор Секс и заяви като заяви това "Секс ис бек" ... а танцуваше..като мен Very Happy Уникум..

Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/love2smile
Luni4ka
Агресивен

Брой мнения : 62
Местожителство : Lazy Town

ПисанеЗаглавие: Re: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   Чет Яну 15, 2009 9:50 pm

Оу. Предаването е БОМБА.
Уникално готинко, гледах няколко сезона, докато не ходех на работа. Сега нямам много време. Не ме кефят мъже, танцуващи балет, нито пък жени хип-хопърки. Мелиса и Артем the best пасо добле EVER (:
Lilly.
Anything but ordinary

Брой мнения : 1439
Местожителство : in your eyes.

ПисанеЗаглавие: Re: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   Нед Май 24, 2009 12:35 am

велико (:

а новият сезон почна преди няколко дни ако някой го гледа да казва ^^

I make no apologies for how I chose to repair what you broke.
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/k0k0ska
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват   

So you think you can dance/Мислят си, че могат да танцуват
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1