Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 A.Step.A.Side

Go down 
АвторСъобщение
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyСъб Окт 04, 2008 5:44 pm

Вярна на принципа: "Грехота е да учиш в събота Very Happy " - не учих. А трябваше. За понеделник имам,така да се каже, цял учебник по физика и 2 урока по география. За вторник 6 урока по химия и 3 по биология. За сряда мисля, че се около 12 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Като изключим, че вчера на входящото по история предадох контролно, написано на половина. В буквален смисъл. Половината лист беше празен. И другото е, че от понеделник ще имаме и руски, и география. Няма да губим. Няма да имаме и свободни Crying or Very sad Като изключим "малкото" уроци, които утре по невъзможен начищ ще бъдат научени ( Exclamation ) училището върви добре ... до колкото е възможно Smile
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyПон Окт 06, 2008 7:41 pm

Днес нулев час имахме изобразително. После математика и пак беше дръпната лекцията как без да се учат уроците няма да стане Neutral По руски едва не заспах. По география поне госпожата говори интересно. По английски беше адското уливане. Госпожата побесня и по едно време стояхме прави Shocked Don't take it personal, don't get emotional ... След това контролното по физика. От къде да знам закона на Ом Question И после физичско.
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyЧет Окт 16, 2008 8:49 pm

1. Химия. Залях се с диалуминиев триоксид. Имам пет. Най - накрая ще трябва да ги науча тия гадни уравнения Mad
2. Биология. Опитът учи. Не вдигай ръка повече от веднъж - изпитват!!!
3. Математика. Харесва ми Smile
4. Литература. Контролно. С девет въпроса на свободни отговори Shocked На'ща система 4 - 4 - 2 (евентуално)
5. Български. Учихме за синтактични синоними.
6. Алнг. ез. О.о да. Вече най - накрая сме с учебници.
7. Физика. Обичам физика ... поне за сега Smile
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyПет Дек 12, 2008 9:01 pm

Нулевия час по психология го губихме. После математика. Нещо става с мене! Вчера и днеска не мога да реша нито една задача Shocked После трябваше физическо, ама и него го губиме и на мястото му имахме история. После два часа по информатика решавахме задачи + блок-схемите Smile И след това география. Имам 6! Първата шестица по география.
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyПон Дек 15, 2008 8:06 pm

По изобразтилно първия час не правих почти нищо. А, да госпожата даже не можа да познае какво съм нарисувала. По математика не ме изпитаха, ама това е добре. От едната страна. Като знам, че ще изпитва до края на седмица всеки ден по 6 човека...Лошо. По руски и там не ме изпитаха. Ама накрая ще трябва да ги науча падежите Neutral По география нямам много спомени, значи е било прилично добре. Английски. Nice. И по физика беше весело^^ Smile
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyПет Яну 09, 2009 7:33 pm

Блах. По психология закъснях. По математика вече най - малка идея нямам за какво учим Shocked По физическо преписвах по информатика. По информатика за първи път се случва да съм на дъската и да не мога да реша някоя задача Shocked Повече няма да отсъствам. По география беше добре. Хубаво е, че няма да имаме срочни оценки.По история на контролното имам 6. Да, добре че тогава не отидох на училище Smile
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyПон Яну 12, 2009 7:15 pm

Първо да кажа, че имам 6 по физика на контролното Smile И 6 по изобразително, ама то това не се брои много, много за предмет. И по математика за първи път от доста време започнах да разбирам нещата Smile По английски беше голямото оливане, днес. Толкова глупости от наистина много време (сигурно поне седмица Shocked ) не се бяха говорили. А по руски едва не заспах, хаха.
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyПон Фев 09, 2009 8:27 pm

По математика много ми се спеше -.- По руски ме изпитаха (не беше по желание, ама добре че) Имам 6 (каква изненада...) По физкултура учихме по английски (нищо не запомних!) Контлоното пак го карах на усет -.- По рисуване свърших с рисунката само за един час (!) Рисувах с пастели (!) Very Happy Very Happy Very Happy По география общо взето само се усмихвах Smile И по физика трябва да седна и да науча последните уроци Smile
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyСъб Фев 14, 2009 7:18 pm

Незаменимо е чувството да знаеш, че отиваш на състезание/олимпиада по математика, да разбереш, че няма и че накрая трябва да пишеш есе за състезание/олимпиада по БЕЛ Very Happy Very Happy Very Happy Мда, уникални сме Very Happy Very Happy Very Happy Единствените заблудени бяхме аз и Владито Very Happy Very Happy Very Happy Хубавото беше, че класната от миналата година ни беше квестор Smile Хаха, и все пак единствените балъци бяхме ние Very Happy Иначе после излизах с Анито, Крисито, Мимито, Сашка и Памито Smile "ТИ СИ ВИНОВНА ЗА 'СИЧКИТЕ ГЛУПОСТИ, КЪДЕТО МИ ГИ ГОВОРИШ!!!" Ооо, да. После ходихме и в китайския. И да кажа, че пак не намерихме гуменки като на Селена Гомез ;( Обаче пак си купихме нови блузки Smile
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyЧет Фев 26, 2009 8:55 pm

По пътя за училище паднах. На шосето. На колене. След това имахме литература. Беше скучно. Слеo това контролно по математика...пак. Не беше добре. После английски. Пак не ме изпитаха. Физика. И там не ме изпитаха. И след това биолfгия. Хаха. Много съм зле. И по химия. Хехе. И там. След като с Анито тръгнахме, пак паднах. По дупе, точно до училище. И да, бях първата жертва. После малко насам - натам, прибрах се в пет. Утре имаме контролно по иформатика. Не съм учила. Нито по история, нито по география Smile
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyПет Мар 13, 2009 7:12 pm

Само три часа Smile Yep. I like it Smile Два часа информатика и един история Smile Обаче утре имаме контролно по руски, аз не съм учила по руски от ... Question И все пак I like my day Smile
Върнете се в началото Go down
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side EmptyВто Мар 24, 2009 9:41 pm

Първи час имахме английски и писахме есе. Втори час биология. Фю, добре че не ме изпитаха. А по технологии правихме таблици. По математика беше обичайното. По химия съвсем нищо не разбирам. И последните два часа ги губихме Smile За утре изобщо учебник не съм отваряла и блах, изпуснах първото изпълнение на Лепа Брена ;( Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





A.Step.A.Side Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A.Step.A.Side   A.Step.A.Side Empty

Върнете се в началото Go down
 
A.Step.A.Side
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Personal Creations :: Дневници-
Идете на: