Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Мнения,забележки,съвети

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети EmptyПет Окт 03, 2008 11:57 pm

Наясно съм,че към секцията все още нямай кой знае какъв интерес,но се надявам силно,че в скоро време такъв няма да липсва.Общо взето тази тема обединява вашите забележки,мнения и най-вече съвети и идеи.Ако имате някакви идеи за конкурси или други подобни,ще се радвам да ги споделите тук.
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети EmptyПон Окт 06, 2008 6:28 pm

Може да направите конкурс за разказ или стихотворение на определена тема. В нашето училище миналата година имаше конкурс за поезия и проза на тема "Св. Валентин". Може да се направи нещо такова, а теми има колкото щеш. Аз вече се сещам за някои.
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети EmptyПон Окт 06, 2008 6:45 pm

Да,и аз съм се замисляла за това,но допускам,че може да няма много желаещи Sad Например ти би ли участвала,ако осъществим идеята за конкурс? Smile
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel
Тотално Агресивен
Fallen Angel


Брой мнения : 226
Join date : 08.09.2008
Age : 28
Местожителство : moon..

Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети EmptyПон Окт 06, 2008 7:05 pm

Естествено! Аз обичам да пиша, или по-точно обожавам. Има ли конкурс - бройте ме.
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети EmptyПон Окт 06, 2008 7:29 pm

Добре,ще помисля по въпроса,радвам се,че има заинтересувани.Ако ти смяташ,че имаш наистина добри идеи,моля те-сподели ги тук или ми пиши лично Smile
Lasimaalus,щом говориш немски,ще се радваме да ни преведеш стихотворението Мнения,забележки,съвети 111837
Същото се отнася и за Светлето,ще ви мъча да ми превеждате сега пък xD
Върнете се в началото Go down
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети EmptyПет Ное 06, 2009 9:00 pm

последното стихотвеорение на Addie Beau Pre е прекрасно <33
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети EmptyСъб Ное 07, 2009 11:38 am

^^Много се радвам, че ти харесва. наистина.
Върнете се в началото Go down
blueberry night
Агресивен



Брой мнения : 36
Join date : 13.11.2009

Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети EmptyСъб Ное 14, 2009 8:39 pm

Ади, любов.
je t'aime, je t'adore.
<33
обичам да съм муза, обичам хората да творят красоти и да ги свързват с мен, а идея да нямам защо. ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнения,забележки,съвети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения,забележки,съвети   Мнения,забележки,съвети Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мнения,забележки,съвети
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Personal Creations :: Разкази и Стихотворения-
Идете на: