Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Училище любимо

Go down 
+26
blueberry night
Fantageroiche
Joker
HelterSkelter
Christine Joe
невидимата
Green'sky
shlqpi
Angie
Special K
Broken
Beautiful Mind
hurricane drunk
Moriline
Lunatic
Midnight sun
missjohnnysmoker
Fallen Angel
|Sun's.smile|
Ninsey
Ecliptica`
~yellow~bunny~
anette
Inna.
Nels
Lilly.
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПон Дек 07, 2009 9:09 pm

Inna. написа:
А, как така имаш две класни в една седмица? Shocked Според наредбите, до колколто мисля и както е при нас повече от едно класно на седмица не може.
Забавно, ние сме се уредили с четири.
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyСря Дек 09, 2009 2:01 am

тея нямат милост,бе о.О
утре имам класно по литература.коментар.да сме се готвели от сега за матура понеже давало 30 точки.само като каза колко 2ки е написала в другия клас ме хвана страх.
имам да уча по биология 3 урока,за да стана по желание.имам километрично домашно + текстове за учене по немски.същото по математика + изпитвания на материала,който ще е на класното.
а да?2 часа е а аз правя постер за ОНД и рисувам знамето му. никак не е лесно да се направи съразмерно -.- трябва да науча и цялата информация,за да мога да я разказвам.
забавно.пак няма да се ляга.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyСря Дек 09, 2009 12:36 pm

Аз снощи легнах в 2, ти още стоеше. О.о'

Моето мрънкане:
Уроци по литература за матурата, изписвам по 10 листа на урок и тъпите тестове ми бъркат в здравето.
Класно по литература на 15.12, познайте! - под формата на примерна матура.
6 часа математика на седмица, тея раздели ги ядем като бисквити бе и постоянно ни тикат контролни. -.-
Подготовка за TOEFL. И избор на университет, а дори не знам къде, как и какво и бла...

И си мечтая да се наспя. Мечтая си един делничен ден да не гледам и слушам класа си, нито даскалите. Да не ходя на уроци и да не трябва да уча. Само да се наспя, а после с чаша Nesquick до печката, да гледам 'Boston Legal'. Толкова ли много искам? :///
Но неее, естествено, наще ваканцията трябва да ме влачат на сто места, без да ме питат искам ли. И ще почнем на 4.01, ами аз от цялата ваканция ще имам 2-3 дена да се наспя. За почиване не знам - имам хиляди драми в социалните си контакти и нямам време да ги решавам в момента. Тъй че ваканцията ще се разправям и с това... -.-

Поне г-на ни съжали и ни остави класното по математика за януари. :?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyСря Дек 09, 2009 7:00 pm

missjohnnysmoker написа:
Аз снощи легнах в 2, ти още стоеше. О.о'


дам,в 5 легнах xD
още като отидох в училище прото исках денят да мине по-бързо,ясно ми беше,че ще е кошмарен.в нулевия математика си учих уводите за класното по литература.2-3 час класно и естествено ми се падна точно това,което не исках - оценка на съветите на дон кихот от ренесансова гледна точка Very Happy К'во да се прави,написах лист и нещо.Трети час имахме биология.Бях толкова изтощена от проклетото класна,че имах чувството,че съм изкарала поне 8 часа.Класната пък ни обяснява,че ако искаме да се събираме за Коледа трябва да е до 22:00.Успееееех,няма как да стане. (: 4-5 немски.говорихме за красотата,характера и хората ^^ започвам да си харесвам госпожата чак не ми се вярва,че го казвам.Ии последен час география.Естествено не остана време да си представим постера,който рисувах в 3 през нощта Very Happy Много забавно.Не горях от желание да уча 6 страници за ОНД цялата нощ ама нали.Добре че утре не сме на училище.

А Соли подготовка за тойфел?при кого?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Inna.
Пасивен-Агресивен
Inna.


Брой мнения : 386
Join date : 21.09.2008
Age : 30
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyСря Дек 09, 2009 9:17 pm

1. Етика и право - пак говорихме за счупения стол. Бла.
2. Математика - нищо не разбирам. И решавахме задачи за коледното математическо състезание, на което заблудените хора, които ще идат си мислят че нещо ще направят, ама накрая ще ядат пасти.
3. Физическо - трябваше да стоя в салона и да уча държавите и столиците. Не ги научих.
4. Английски - в петък или понеделник ще ни върнат класните. Дано поне там не съм се изложила.
5. Литература - Започнахме Хамлет. Трябва да го прочета и да изкрам оценка на устен, защото ще ме хване точно когато не съм чела произведението. На Декамерон и Дон Кихот мина номера, ама сега...
6. География - Добре, че не ме изпитаха. Обаче за следващия път трябва да знам всички държави къде са разположени барабар със столиците ;(
7. История - Трябва да пиша есе или исторически въпрос, да го науча наизуст и задължително да изкарам шестица.

И най - накрая да започна да си оправям оценките, за да не стане като миналата година да ме оформят по три предмета + контролно(писмено или нещо от тоя вид) на един ден
Върнете се в началото Go down
anette
Пасивен-Агресивен
anette


Брой мнения : 430
Join date : 28.09.2008

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyСря Дек 09, 2009 9:24 pm

Ох, при нас пък е токова тъпо:/
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyЧет Дек 10, 2009 12:03 am

Lilly. написа:
А Соли подготовка за тойфел?при кого?[/size]

Ми имам един диск Cambridge Practice и минавам всички учебници на Eckersley.
След това ще решавам някакви примерни тестове. :?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lunatic
heart beat double time
Lunatic


Брой мнения : 1810
Join date : 03.09.2008
Местожителство : midnight boom

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyНед Дек 13, 2009 11:24 pm

Утре
ще
се
мре.
^_^
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПон Дек 14, 2009 2:54 pm

Моите натоварени седмици минаха скоро и вече даже не си спомням за тях ;D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Nels
Невменяем съм
Nels


Брой мнения : 921
Join date : 05.09.2008
Age : 30

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПон Дек 14, 2009 4:56 pm

2 класни по-малко, днес мина и тази по английски. То не беше класна, а панаир - всеки си подсказваше наляво-надясно, а текста за диктовка беше от учебната тетрадка и всички преписаха. Тъпо е, защото уж всеки има самочувствието, че знае езика, а родителите му плащат за куп частни уроци, а накрая се оказва, че той не знае дори прости неща.
Иначе много се ядосвам на нашето училище - задължиха ни да си купим баджове, купихме си. В началото нямаше шанс да влезеш в училище, ако си без бадж, сега абсолютно никой не проверява. Защо тогава ги купувахме?!
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПон Дек 14, 2009 10:36 pm

Lunatic написа:
Утре
ще
се
мре.
^_^

!!!
по много брутален начин. ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyВто Дек 15, 2009 4:16 pm

класно по биооооооо, аз съм генииий, написах всичко, но дали го е разбрал с моя уникален немски, това остава да видим. сигурно ще имам поне триииииииииии ^^е, и на 2 минус ще се радвам, за 1ца да не говорим.. xD но 2,5 ми е достатъчно за да се чувствам удоволетворена. вземете вие научете какво е.. абе, не, аз ще ви го кажа. на немски. : P

Biozönose sind alle lebende tierliche und pflanzliche Lebewesen in einem abgrenzbare Lebensraum. : D
Population - Fortpflanzungsgemeinschaft aller artgleichen Individuen eines Lebensraumes. <3 любимото ми!

и това не е всичко, трябваше да уча още многомного за 11 задачи в класното.. ;d

p.s. да не говорим колко грешки допуснах в тия две изречения, срамота, че вече три месеца и половина съм в германистан.

p.s.2. а пък забравих как е 'топя' на немски и написах 'melten' : D


Кирилизирано.
#Lunatic
Върнете се в началото Go down
hurricane drunk
cosmic love
hurricane drunk


Брой мнения : 1708
Join date : 04.09.2008
Age : 30
Местожителство : Каварна

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyВто Дек 15, 2009 5:16 pm

Fortpflanzungsgemeinschaft aller artgleichen Individuen eines Lebensraumes.



каквото и да казвате, това си е самоубийство ;D
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/templesofdeath
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyВто Дек 15, 2009 5:43 pm

ми не, аз го намирам за много красив език. : P
това е езикът на Schiller, все пак ^^
и на Til. xD
и на Matthias <3

и това е много хубаво .. изречение xD


и си намерих грешките! xD


Кирилизирано.
#Lunatic
Върнете се в началото Go down
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyВто Дек 15, 2009 8:08 pm

А аз намразих немския...заради своята"преподавателка", макар че ме е срам да я наричам така.
и знаете ли какво?
Ами мразя си училището и всичко в него. =)
дните, оставащи до ваканцията, ме побъркват!
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyСря Дек 16, 2009 10:38 pm

Караха ни да пеем "O, Tannenbaum". Емили е садистка. О.о
Петък - контролно върху показателни и логаритмчини уравнения и неравенства. -.- (убийте ме, нямам идея какво и как се решава това)
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyСря Дек 16, 2009 10:49 pm

На кого го казваш...по математика имам 4 и още се чудя как така е станало това. :д
Нивото ми не е по-високо от 3.
Върнете се в началото Go down
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПет Дек 18, 2009 10:46 am

И как по-точно се предполага да стигна до у-ще през тонове сняг, блокирани пътища и почти никакъв градски транспорт?! ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПет Дек 18, 2009 10:48 am

В София казаха,че се е обърнал тролей о.О
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПет Дек 18, 2009 10:52 am

Супер. Няма да мърдам от вкъщи. О.о"
При това за намалени часове, от които ще караме само 1 час литература,
някак не е оферта да излезна. (:

П.П.: Снощи се прибирах пеша от 9та в десет вечерта,
знаеш ли какво значи ЛЕДЕНА ПЪРЗАЛКА. То аз щях да се обърна докато ходя... :/
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПет Дек 18, 2009 10:56 am

ти луда ли сиии мен ме беше страх да си тръгна надолу от даскало Very Happy вървях по средата на шусето.
а намалени!?втф о.О
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПет Дек 18, 2009 10:58 am

Имаме си Коледен бал днес. Very Happy На който аз не отивам!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
HelterSkelter
Тотално Агресивен
HelterSkelter


Брой мнения : 178
Join date : 22.09.2009
Age : 31

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПет Дек 18, 2009 10:58 am

Това време определено не е подходящо за ходене на училище, особено за тези, които живеят на майната си (като мен). С удоволствие бих си останала вкъщи, и без това днес нямам важни изпитвания и контролни. Преди поне зимната ваканция беше нормална, а тази няма да я усетя. Някъде четох, че през последните няколко години е намалена заради новата образователна програма на малките (от '94 нагоре). Горките деца, не им завиждам, поне на мен не ми остава още много.
Върнете се в началото Go down
http://4orapche.deviantart.com/
missjohnnysmoker
Mrs "I partied too hard"
missjohnnysmoker


Брой мнения : 781
Join date : 16.10.2008
Местожителство : Плевен

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПет Дек 18, 2009 10:59 am

Говори ми, живея на майната си, а училището е в ануса на географията... ;/
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/xsolinka
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 EmptyПет Дек 18, 2009 11:01 am

страхотни сравнения.. Very Happy
а за малките е така.сестра ми е в 6ти клас и по половината предмети учи това,което уча аз в 10ти о.О
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Sponsored content





Училище любимо - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Училище любимо   Училище любимо - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Училище любимо
Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Любимо радио?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Свободна зона-
Идете на: