Passive Aggressive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Passive Aggressive

Hello, stranger.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 БЕЗ ПАНИКА

Go down 
+9
Luni4ka
Moriline
~yellow~bunny~
|Sun's.smile|
flood 4ever
Angie
Lilly.
Christine Joe
Joker
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Christine Joe
Слънчоглед



Брой мнения : 465
Join date : 06.09.2008
Age : 29
Местожителство : На границата на фантазията и реалността

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyЧет Дек 18, 2008 7:09 pm

Отказвам да приема,че Джоуви се е разпаднало.Със сестрата още се чувстваме Джоуви,а ти...ти нямаш избор Very Happy:D


Душици мушици, дайте го по-полека с флуда, че изобщо не ми се иска да ви трия мненията. (:
*Миш
Слушам,шефе xD
Върнете се в началото Go down
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyНед Яну 18, 2009 3:56 pm

Обожавам да чета твоите постове. Имаш достра сродно с моето мислене и това страшно ми допада. Киноманията ти - също.
Искам да те попитам кой беше първият филм, който те накара да заплачеш от щастие. А кой филм гледа, когато отиде за пръв път на кино? Какво беше мнението ти за него, накара ли те да запомниш този момент?
И един банален въпрос - смяташ ли, че компютъра ще измести книгите, така като се вгледаш в бъдещето?
(:
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyНед Яну 18, 2009 8:07 pm

аргх, не можеш да си представиш колко ме усмихна ^^
- доколкото си спомням, първият филм с такъв ефект върху мен беше "Жега", преди няколко години. най - вече заради последната сцена, нали беше първата им заедно и просто да видя двамата си кино-идоли в толкова силен момент беше направо.. вълшебно.
а първата пиеса - "Крал Лир" с Наум Шопов. боготворя Шекспир, както и Шопов. и накрая, когато тръгнаха да се покланят и той застана в средата на сцената.. просто не усещах болката в ръцете си от силното продължително пляскане. разплаках се - буквално, и цяла вечер ме държа това настроение. едновременно тъжно, че свърши прекрасният момент и щастливо, че съм го преживяла. става въпрос и за пиесата, и за "Жега".
- първият филм на кино.. мисля, че беше някой от онези екшън-боклуци в стил "Умирай трудно #97", затова не го помня. но пък от малка си ходя редовно на продукции и си спомням, че най - голямото ми разочарование беше "Троя", който гледах на морето. толкова чакане, толкова комари ме изядоха, защото беше на открито, за едното нищо.
- реалистично погледнато - да. оптимистично - не. песимистично - вече ги е изместил. аз съм песимист, така че.. (: но чисто персонално - след купуването на DVD-та, най - голямо удоволствие ми е да си купя някоя книга. най - вече Шекспир. но компютрите определено вече до голяма степен изместиха хартиените книги, което е ужасно и до някаква степен необратимо. факт е, че обществото ни деградира, да Smile
Върнете се в началото Go down
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyНед Яну 18, 2009 9:15 pm

Ще взема да стана маниячка на тема 'задай въпрос' (:
Като сме тръгнали така, сега е твой ред: режисьор, сценарист и разбира се актьор и актриса.
ИЗброй последните 3 филма, които гледа и им дай оценка от 2-6 (като 2 е най-слабото)
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Яну 19, 2009 2:53 pm

- режисьори - на първо място Тарантино! обожавам го този човек, като изключим най - големите му бозички за мен Kill Bill двете части. Кустурица <333, Фелини, Алмодовар, Торнаторе, Уди Алън, Скорсезе също ми е слабост. Smile много са, в момента довършвам филмографията на Пачино, че са ми останали два-три филма и почвам по режисьори, защото имам да гледам Кончаловски, Вендерс, Зануси, Кариер.. много работа, след година-две ще те уведомя за окончателните резултати xD
- сценаристи + режисьори - братята Коен. нямат равни. обожавам стила им. "Raising Arizona", "The big Lebowski", "Fargo", "Barton Fink", "The man who wasn't there", "No country for old men", "Burn after reading".. просто са невероятни, много оригинални, странни, баща ми все ми се чуди как мога по хиляда пъти да гледам "Бартън Финк" като той е толкова ужасен Smile
- актьори - Ал Пачино и Марлон Брандо на първо място винаги, винаги, винаги Smile заедно с тях някъде върви и Робърт де Ниро. други са, Терънс Хил, Джерард Бътлър,obviously Хийт Леджър ^^, Шон Пен, Бенисио дел Торо.
- акриси - Катрин Зита Джоунс, Джулия Робъртс, Сандра Бълок, Анджелина Джоли, Джоди Фостър. съжалявам, че жените никога не са получавали достатъчно признание в киното, повечето винаги ги споменават с външния вид, а не с актьорската им игра.
- хмм... "Нотинг Хил", вчера. 4.
- "Sky captain and the world of tomorrow", 4, обожавам комиксовите стилове ^^
- "Scarface" за пореден път. 7? xD

^^


Последната промяна е направена от Joker на Чет Май 21, 2009 1:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Яну 19, 2009 7:21 pm

О, моля те, Анджелина Джолии... че е красива - красива е. Но кажи ми в кой филм по-точно тя ИГРАЕ. ? Не си падам по нея, еднаква ми е навсякъде.
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Яну 19, 2009 7:34 pm

Changeling. Girl, Interrupted. има добри роли ^^ въпреки че не може да се отърве от един и същ поглед. май по - скоро я харесвам заради филми, а не играта й като цяло, но все пак си има попадения, различни от "Мистър и мисис Смит" (:
Върнете се в началото Go down
Luni4ka
Агресивен
Luni4ka


Брой мнения : 62
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : Lazy Town

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Яну 19, 2009 7:57 pm

Girl, Interrupted, това е единствената и добра роля за мен (:
Не може да се отърве от зейналата джука (с която изразява - тъга, щастие, вълнение и прочее)
И за да не е оф-топик, кой е филма, който винаги си искала да гледаш, а когато си го изгледала си се разочаровала.
ИИи най-голямото ти актьорско разочарование (любим актьор се излага)
Върнете се в началото Go down
Lilly.
Anything but ordinary
Lilly.


Брой мнения : 1439
Join date : 04.09.2008
Местожителство : in your eyes.

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Яну 19, 2009 8:08 pm

Грр,Angelina is love ♥


наргиле?някога?(мноого внимавай какво ще отговориш ;d!)
какъв цвят ти е пижамата?
коя е най-голямата ти мечта след това да станеш актриса?
пороци x) ?
любимо време от годината/деня?
как пиеш чая/кафето (: ?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/k0k0ska
Moriline
Пасо-агресивен маниак
Moriline


Брой мнения : 636
Join date : 14.12.2008
Age : 31
Местожителство : Вселена от акварел

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Яну 19, 2009 9:31 pm

Дам...като стана дума за актриси..какво мислиш за Хелена Бонам Картър?^^
А любим сериал?Или поне някой, който те е впечатлил по един или друг начин?
Върнете се в началото Go down
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyВто Яну 20, 2009 1:41 pm

@ Luni4ka

- мм.. филм разочарование.. Суини Тод. това е филмът, който очаквах без капка търпение. а той се оказа един от най - лошите, които съм гледала. невероятно лоши режисьорски решения, Джони се опитва да спаси някак си положението, но и той не е достатъчен. (направо и отговор за Addie Beau Pre ^^)хелена бонъм картър никога не съм я харесвала нито като актриса, нито като излъчване, така че не ми е плюс. и, да, май това е.
- актьор. хм. джерард бътлър в "300" -.-


@ Lilly.


- никога не съм пушила наргиле, да ^^
- ъъ, коя от всичките? маниячка съм на тема пижами xD но тази, с която спя в момента, е сива. ^^
- да играя на бродуей с ал пачино в пиеса на шекспир. xD
- не пия, не пуша и по жени не ходя x) спокойно :Р
- пролетта. някъде към 2 ч. следобед (:
- не обичам чай, но съм принудена да пия често, защото все не ме подминават болестите -.- кафето го пия с две лъжички захар/мляко и захар ^^


@ Addie Beau Pre

- на първия въпрос вече отговорих ^^
- "бригада" ми е all-time fave. x) иначе и "Д-р Хаус", "Pushing Daisies", "SeaQuest", и "Джоун" основно. ^^
Върнете се в началото Go down
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyЧет Фев 19, 2009 10:27 pm

Значи "Пътеводител на галактическия стопаджия" е една от любимите ти книги?
На мен също. =)

Имаш ли някой любим момент от нея?
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПет Фев 20, 2009 10:24 am

цитирам оп памет : )

"- Ford, you're turning into a penguin. stop it."

"..counterpoint the surrealism of the underlying metaphor.."

"and the question is - has the Big Z finally flipped?" :р

"if there's anything more important than my ego around, i want it caught and shot now!"

"life - loathe it or ignore it, you can not love it."

"life.. don't talk to me about life."
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyНед Фев 22, 2009 2:34 pm

То използва малкото нет да каже че много те обича {{}}
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyЧет Фев 26, 2009 4:40 pm

Кое предпочиташ - здрача или зазоряването?
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyЧет Фев 26, 2009 7:13 pm

Angie написа:
То използва малкото нет да каже че много те обича {{}}


и то много те обича (:


@ Catsong - зазоряването (: от поетична гледна точка заради новото начало. новият ден винаги обещава нещо красиво, стига да не е четвъртък -.- никога не съм разбирала четвъртъците. :р как може да са толкова ужасТни? -.-
освен това предпочитам деня, а и да видя как пред мен всичко изведнъж (силно казано изведнъж, нооо..) става отново светло.. е невероятно изживяване.
и го смятам за по - красив Smile специално обърнах внимание на джулай морнинг като бяхме на язовира и наистина зазоряването беше в пъти по - красиво. за мен.
Върнете се в началото Go down
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПет Фев 27, 2009 4:27 pm

Би ли стояла на покрив (плосък покрив, например.) вечерта,
за да наблюдаваш Космоса? =)
Харесваш киното и филмовото изкуство.
Имаш ли си собствена колекция от филми?
(Не на компютър.)
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПет Фев 27, 2009 5:13 pm

даа, няколко години подред всеки август (мисля) има звездопад и аз все по това време съм на село и седим със сестра ми (и братовчедка ми евентуално) на покрива да наблюдаваме.. невероятно е. нощта не е най - любимата ми част от денонощието, но звездите са нещо, което обожавам.
в момента обогатявам колекцията си ^^ попринцип вкъщи имаме много DVD-та, повечето от вестници, ноо миналата година започнах да си купувам отделно. първият ми диск беше на "Две ръце" с Хийт Леджър, но скоро не съм купувала (: добре, че ме подсети, трябва да си взема "Мерилин" ^^
Върнете се в началото Go down
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПет Фев 27, 2009 5:37 pm

Ако Земята е пред разрушение, защото трябва да се постори нова хиперкосмическа
магистрала, но ти имаш възможност да се спасиш и да вземеш със себе си един-единствен
филм, кой би бил той? ;D
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПет Фев 27, 2009 5:48 pm

ах, сложен въпрос :р ако Зейфод ще ме спасява, няма да имам време за филми от лиготии с него xD ноо може би "A streetcar named desire" или "La Dolce Vita" ^^
Върнете се в началото Go down
Catsong
Ужасно Пасивен
Catsong


Брой мнения : 136
Join date : 04.02.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив.

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Мар 02, 2009 1:14 am

Ще ми дадеш ли скайпа ти? (:
Върнете се в началото Go down
http://www.iamanatheist.com/
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Мар 02, 2009 12:06 pm

да :р тоест, joetehjoker е ^^
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Мар 02, 2009 12:16 pm

Женоо, това го взе от Джони, признай си! xD
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Joker
coldplayer
Joker


Брой мнения : 530
Join date : 28.09.2008

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Мар 02, 2009 12:30 pm

Angie написа:
Женоо, това го взе от Джони, признай си! xD



кое това :о
Върнете се в началото Go down
Angie
Тотално Агресивен
Angie


Брой мнения : 318
Join date : 28.09.2008
Age : 30
Местожителство : Малкия свят на малките хора

БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 EmptyПон Мар 02, 2009 12:32 pm

Can you say "Bonjour au petit journal"?

John: Yes I can.

:-P
Върнете се в началото Go down
http://imgonnawriteyoualovesong.blogspot.com/
Sponsored content





БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: БЕЗ ПАНИКА   БЕЗ ПАНИКА - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
БЕЗ ПАНИКА
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Passive Aggressive :: Sleeping with Ghosts :: Passive Aggressive :: Потребителска зона-
Идете на: